9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Міненерговугілля працює над над законопроектом про енергетичну безпеку та сталий розвиток енергетичного сектора

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України працює над законопроектом про енергетичну безпеку та сталий розвиток енергетичного сектора.

Про це повідомила заступник міністра Наталія Бойко в ході 10-го Міжнародного форуму зі сталої енергетики SEF-2018 в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

Дуже часто оперують такими дефініціями і термінами, як енергобезпека і стійкість енергосистеми, які в даний час не визначені законодавчо. Відповідно – існує багато місця для дискусій, які насправді не завжди повинні мати місце, – пояснила вона суть проблеми.

Ці поняття повинні бути чітко законодавчо закріплені, і вже з конкретними термінами ми повинні працювати, – озвучила Наталія Бойко позицію міністерства.

Заступник міністра уточнила, що в даний час Міненерговугілля займається формуванням робочої групи з представників центральних органів виконавчої влади, спільно з якими буде працювати над законодавчою ініціативою.

За її словами, оскільки енергетична безпека – це питання, пов’язані з фізичною безпекою, розвитком інфраструктури, функціонуванням системи кібербезпеки енергетичних об’єктів, спектр органів влади, які будуть залучені до обговорення, широкий.

Пізніше, як тільки ми зрозуміємо, що комфортно відчуваємо себе з цим драфтом закону, що він є якісним і готовий до публічного обговорення, ми оприлюднимо його і почнемо максимально відпрацьовувати кожен сегмент, – зазначила Наталія Бойко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають