9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Міненерго підготує єдиний реєстр енергообладнання на випадок ударів по електростанціях

Міністерство енергетики створює єдиний реєстр енергообладнання в рамках підготовки до можливих російських ударів по електростанціях, повідомив заступник міністра Юрій Власенко.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.

При міністерстві створено штаб із ліквідації наслідків воєнної надзвичайної ситуації державного рівня в електроенергетичних системах. До нього входять представники різних міністерств, відомств та енергетичних компаній.

“Цей штаб працює фактично 24/7. Ми опрацювали механізми оперативного врегулювання кризових ситуацій. Завершуємо аналіз наявного обладнання, необхідного для локалізації уражень інфраструктурних об’єктів внаслідок ворожих обстрілів”, – цитує Власенка пресслужба міністерства.

blank
Фото: Запорізька АЕС

Штаб зібрав у компаній інформацію про аварійні запаси обладнання та матеріали, наявність дефіцитного обладнання, спеціалізованої техніки та автотранспорту, а також об’єктів електричних мереж, обладнання яких у разі потреби можна буде використати на критично важливих об’єктах.

Вона буде систематизована в узагальнений електронний реєстр.

Оператори систем розподілу та системи передачі сформували перелік найбільш пріоритетного обладнання, яке буде необхідне для оперативної ліквідації аварійних ситуацій. Україна проситиме його у міжнародних партнерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають