9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

Львіввугілля постачатиме вугілля для Трипільської ТЕС

 • У грудні ДП «Львіввугілля» розпочне поставку видобутого вугілля на Трипільську ТЕС, що входить до складу державного підприємства «Центренерго».

  Цю інформацію підтвердив у коментарі т.в.о. директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Zaxid.net”.

  За його словами державне підприємство «Держвуглепостач», яке є оператором на ринку постачання вугілля для теплових електростанцій, веде переговори з «Центренерго» на поставки вугілля з ДП «Львіввугілля».

  Мені не зрозуміло для чого на Добротвірську ТЕС везти вугілля зі сходу України чи з Польщі, а не закуповувати наше. Логічно було б продовжувати постачати на Добротвірську ТЕС, котра від нас на відстані 12 км, – коментує Олег Акімов. – Транспортувати вугілля на Трипільску ТЕС, а це приблизно 1000 км, економічно недоцільно.

  На думку керівника ДП «Львіввугілля» такі рішення можуть призвести до катастрофічної ситуації для шахтарів.

  Якщо не вдасться налагодити логічний збут нашого вугілля, то буде йтися не лише про скорочення працівників, а й про взагалі ліквідацію шахт. Адже квота, котру нам виділили для Трипільскої ТЕС – всього 20 тис. тонн в місяць, – говорить Олег Акімов.

  Нагадаємо, що упродовж останніх років вугілля на теплові електростанції постачалось за економічно доцільним механізмом, який передбачав, що ДТЕК поставляє вугілля газової групи на теплоелектростанції ДП Центренерго, а частина вугілля, яке видобувають ДП «Львіввугілля» та «Волиньвугілля» відвантажується на Добротворську і Бурштинську ТЕС (Львівська та Івано-Франківська області, належать ДТЕК «Західенерго»). Так, за повідомленням ДТЕК за 10 місяців 2017 року вона придбала 583,6 тис. тонн вугілля Львівсько-Волинського басейну (в середньому 58 тис. тонн на місяць).

  З початку грудня цього року ДП «Центренерго» припинило поставляти на свої теплові електростанції вугілля газової групи, видобутого на шахтах ДТЕК.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  Кабмін передав ДП «УкрНДІспецсталь» Міністерств з питань стратегічних галузей промисловості.

  Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів»...

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку інвестував 776,2 млн євро в українські проєкти

  Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування...

  У Харкові розробляють антибактеріальне та антигрибкове покриття для керамічної плитки

  На Харківському плитковому заводі розробляють інноваційне покриття для керамічної плитки, яке вбиватиме бактерії та грибки.

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській...