9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Львіввугілля постачатиме вугілля для Трипільської ТЕС

 • У грудні ДП «Львіввугілля» розпочне поставку видобутого вугілля на Трипільську ТЕС, що входить до складу державного підприємства «Центренерго».

  Цю інформацію підтвердив у коментарі т.в.о. директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Zaxid.net”.

  За його словами державне підприємство «Держвуглепостач», яке є оператором на ринку постачання вугілля для теплових електростанцій, веде переговори з «Центренерго» на поставки вугілля з ДП «Львіввугілля».

  Мені не зрозуміло для чого на Добротвірську ТЕС везти вугілля зі сходу України чи з Польщі, а не закуповувати наше. Логічно було б продовжувати постачати на Добротвірську ТЕС, котра від нас на відстані 12 км, – коментує Олег Акімов. – Транспортувати вугілля на Трипільску ТЕС, а це приблизно 1000 км, економічно недоцільно.

  На думку керівника ДП «Львіввугілля» такі рішення можуть призвести до катастрофічної ситуації для шахтарів.

  Якщо не вдасться налагодити логічний збут нашого вугілля, то буде йтися не лише про скорочення працівників, а й про взагалі ліквідацію шахт. Адже квота, котру нам виділили для Трипільскої ТЕС – всього 20 тис. тонн в місяць, – говорить Олег Акімов.

  Нагадаємо, що упродовж останніх років вугілля на теплові електростанції постачалось за економічно доцільним механізмом, який передбачав, що ДТЕК поставляє вугілля газової групи на теплоелектростанції ДП Центренерго, а частина вугілля, яке видобувають ДП «Львіввугілля» та «Волиньвугілля» відвантажується на Добротворську і Бурштинську ТЕС (Львівська та Івано-Франківська області, належать ДТЕК «Західенерго»). Так, за повідомленням ДТЕК за 10 місяців 2017 року вона придбала 583,6 тис. тонн вугілля Львівсько-Волинського басейну (в середньому 58 тис. тонн на місяць).

  З початку грудня цього року ДП «Центренерго» припинило поставляти на свої теплові електростанції вугілля газової групи, видобутого на шахтах ДТЕК.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  В разі закупівлі електровозів Alstom локалізація їх виробництва в Україні може скласти лише 15%

  Міністерство інфраструктури України повідомило, що орієнтовний рівень локалізації локомотивів, переговори про закупівлю яких ведуться з французькою компанією...

  “Львівський бронетанковий завод” модернізував партію танків Т-64 та Т-72 для української армії (фото)

  Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", передало підрозділам Збройних сил України...

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.