9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Львівсько-Волинський басейн відвантажив 65 тис. тонн вугілля на ТЕС “ДТЕК Західенерго”

blank
Нововолинська шахта №10

“ДТЕК Енерго” для забезпечення потреб своїх теплових електростанцій (ТЕС) в січні 2017 року закупило 65 тис. тонн вугілля у шахт Львівсько-Волинського басейну, що на 27% більше в порівнянні з січнем 2016 року, говориться в повідомленні компанії в п’ятницю.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на UAenergy.

ДТЕК орієнтується, перш за все, на вугілля українського видобутку. І хоча виникають ситуації, коли нам доводиться контрактувати імпортне паливо, ми переконані, що надзвичайно важливо в першу чергу використовувати власні ресурси і зберігати кошти всередині країни, – наводяться в релізі слова генерального директора “ДТЕК Західенерго” Андрія Шувара.

Компанія уточнює, що всього за минулий рік набула у шахт Львівсько-Волинського басейну 622 тис. тонн вугілля, що на 26% більше в порівнянні з 2015 роком.

ДТЕК уточнив, що купує вугілля у державних шахт за цінами, які затверджуються Міністерством енергетики та вугільної промисловості, і зараз така ціна становить 1730 грн/тонну.

Все ТЕС “ДТЕК Західенерго” (Бурштинська, Добротвірська і Ладижинська) працюють на газовому вугіллі, електростанції забезпечені паливом в необхідних обсягах, – наголошується в релізі.

Останні новини:

Зараз читають