9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Литовська компанія інвестує 30 млн євро у будівництво сонячних електростанцій на Житомирщині

Багатопрофільна литовська компанія Modus group інвестує EUR30 млн у новий парк сонячних електростанцій (СЕС) в Україні.

Як повідомляє компанія, реалізацією проекту по створенню парку сонячних електростанцій потужністю 35 МВт займуться що входять до групи Green Genius і Modus Energy International, передає Інтерфакс-Україна.

СЕС будуть розташовані в Житомирській області, побудувати їх планується у другому півріччі 2019 року. Сумарно вони будуть виробляти близько 45 тис. МВт*год електроенергії в рік.

Ми постійно шукаємо можливості інвестувати в проекти сонячної енергетики у всій Європі. Для цього особливо сприятливі ринки країн, які тільки починають активно розвивати сектор відновлюваної енергетики, – заявив член правління Modus group Руслан Склепович, процитований у прес-релізі.

Згідно з повідомленням, в сфері сонячної енергетики в Україні встановлені спеціальні закупівельні тарифи, за якими електроенергію закуповує держава. Потужність побудованих в країні в минулому році сонячних установок перевищує 300 МВт, а потужність побудованих в першому півріччі цього року – 180 МВт. Загальна потужність сонячних установок в Україні становить 841 МВт.

Modus group об’єднує підприємства з торгівлі автомобілями, розвитку нерухомості, в сфері енергетики. Група вже реалізувала проекти в області сонячної енергетики в Литві і Білорусі, а в даний час розвиває проекти в Іспанії і Польщі.

Останні новини:

Зараз читають