9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Лабораторія з контролю якості нафтопродуктів Шебелинського ГПЗ отримала атестат про акредитацію у НААУ

Лабораторія з контролю якості нафтопродуктів Шебелинського ГПЗ акредитована Національним агентством з акредитації України.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укргазвидобування.

Лабораторія з контролю якості нафтопродуктів Шебелинського ГПЗ отримала атестат про акредитацію у Національному агентстві з акредитації України (НААУ) та ILAC MRA на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій», який засвідчує компетентність, об’єктивність, незалежність та неупередженість її роботи.

Цей атестат підтверджує, що лабораторія може виконувати випробування нафтопродуктів згідно з національними стандартами, гармонізованими з міжнародними та європейськими стандартами.

Акредитації передувала тривала підготовча робота. Упродовж 2016-2017 років у оснащення та модернізацію лабораторії було інвестовано близько 70 млн грн.

Після переходу Шебелинського ГПЗ на випуск продукції стандарту Євро-5 контроль якості нафтопродуктів став ключовим пріоритетом, – стверджує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань ПАТ «Укргазвидобування. – Акредитація нашої лабораторії є без перебільшення нашим черговим досягненням, адже це ставить нашу лабораторію на один рівень з міжнародними акредитованими лабораторіями.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають