9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Травня, 2023

Київ закупив 12 мобільних котелень українського виробництва

Київ замовив виробництво пересувних мобільних котелень для обігріву закладів соціальної сфери на випадок надзвичайних ситуацій.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Прямий.

У міській раді зазначають, що енергетична інфраструктура столиці продовжує бути головною ціллю російського агресора, який не припиняє обстрілів енергооб’єктів.

“Київ придбав 12 пересувних мобільних котелень, які вже отримало комунальне підприємство “Київтеплоенерго”. У процесі виробництва ще понад 10 таких котелень для столиці. Ми першими в Україні впроваджуємо в роботу мобільні модульні котельні. Ці котельні, у випадку відсутності теплопостачання, можна оперативно розмістити в закладах соціальної сфери – лікарнях, школах, дитсадках. На сьогодні вузлами приєднання альтернативних теплоджерел оснастили вже 50 шкіл та 20 медзакладів міста”, – повідомив Кличко.

Мобільну котельню можна доставити на причепі та запустити за кілька годин, під’єднавши до центрального теплопункту закладу. Така модульна котельня здатна безперервно постачати тепло протягом тижня у випадку тривалої відсутності централізованого теплопостачання. Пересувні котельні можна експлуатувати навіть за температури мінус 30 градусів. Їх дозаправка здійснюється автоматично. Виготовляють їх в Україні. Вартість вдвічі дешевша, ніж в Європі.

“Сьогодні ми робимо все, щоб забезпечити киян життєво важливими послугами. Тому місто і закупило необхідне обладнання, і продовжує залучати його в якості допомоги від міжнародних партнерів. Зокрема, від партнерів Київ вже отримав кілька сотень генераторів різної потужності”, – додав мер.

Останні новини:

Зараз читають