9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Краматорська «Фурлендер Віндтехнолоджі» домовляється про постачання вітрогенераторів в Казахстан

Казахстан веде переговори з українською ТОВ «Фурлендер Віндтехнолоджі» («ФВT», Краматорськ Донецької обл.) щодо розширення вже реалізованого проекту вітрового парку в Єрейментау до 300 МВт.

Про це повідомив Інтерфакс-Україна з посиланням на тимчасового повіреного у справах України в Казахстані Володимира Джиджору. Передає Зроблено в Україні.

“Вони зараз ведуть переговори з казахстанськими партнерами по розширенню цього проекту до виробництва 300 МВт … Таке рішення вже є. Тепер воно повинно бути зафіксовано документально”, – сказав він журналістам в п’ятницю в Астані.

Дипломат зазначив, що в рамках першого безнес-проекту українська компанія ввела в експлуатацію вітропарк потужністю 45 МВт в Єрейментау, для чого було змонтовано 22 вітроенергетичних установки WTU2.0 потужністю 2,05 МВт кожна.

«Фурлендер Віндтехнолоджі» – єдиний в Україні виробник сучасних вітроенергетичних установок. Крім того, займається зведенням вітропарків. Компанія випускає продукцію на майданчику Краматорського заводу важкого верстатобудування.

З 2010 року по теперішній час «Фурлендер Віндтехнолоджі» побудувала (укомплектувавши своїм обладнанням) сім вітропарків в Україні, один – в Казахстані.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають