9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

«Корум Світло шахтаря» виготовив конвеєр для шахти «Алмазна»

blankЗабійний конвеєр СП251 створив харківський завод «Корум Світло шахтаря» для шахти «Алмазна» «ДТЕК Добропіллявугілля». Устаткування працюватиме в другій південній лаві шахти.

Це – 201-й подібний конвеєр, виготовлений підприємствами Corum Group. Шахта «Алмазна» раніше вже замовляла це обладнання в такій комплектації. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

За словами конструкторів Corum, оснащення конвеєра редукторами БП250 дозволило встановити на пристрій більш потужні двошвидкісні двигуни. За рахунок цього збільшена швидкість транспортування вугілля на 36%.

Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів, – розповів директор заводу «Корум Світло шахтаря» Олександр Ковальчук. Саме тому справили конвеєр майже на місяць раніше обумовленого терміну. Обладнання вже частково відвантажено, що дозволило шахтарям почати монтаж нової лави.

Конвеєр виготовлений з навісним обладнанням під комбайн РКУ-10 з бесцепной системою подачі. Довжина виробу – 260 м.

Завод «Корум Світло шахтаря» (Харків) входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з «Корум Дружківський машинобудівний завод» і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

Шахта «Алмазна» – вугледобувне підприємство в м Добропілля (Донецька область, Україна). Входить в ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». Виробнича потужність 750 тисяч тонн в рік. Шахтне поле розкрите 4 вертикальними, 2 похилими стволами, один з яких служить для транспортування вугілля, і 3 вентиляційними шурфами. Максимальна глибина робіт 860 м. Шахта надкатегорійні за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовує пласти потужністю 1,1-2,2 м з кутом падіння 9-11°.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають