9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

«Корум Світло шахтаря» виготовив конвеєр для шахти «Алмазна»

 • Забійний конвеєр СП251 створив харківський завод «Корум Світло шахтаря» для шахти «Алмазна» «ДТЕК Добропіллявугілля». Устаткування працюватиме в другій південній лаві шахти.

  Це – 201-й подібний конвеєр, виготовлений підприємствами Corum Group. Шахта «Алмазна» раніше вже замовляла це обладнання в такій комплектації. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  За словами конструкторів Corum, оснащення конвеєра редукторами БП250 дозволило встановити на пристрій більш потужні двошвидкісні двигуни. За рахунок цього збільшена швидкість транспортування вугілля на 36%.

  Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів, – розповів директор заводу «Корум Світло шахтаря» Олександр Ковальчук. Саме тому справили конвеєр майже на місяць раніше обумовленого терміну. Обладнання вже частково відвантажено, що дозволило шахтарям почати монтаж нової лави.

  Конвеєр виготовлений з навісним обладнанням під комбайн РКУ-10 з бесцепной системою подачі. Довжина виробу – 260 м.

  Завод «Корум Світло шахтаря» (Харків) входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з «Корум Дружківський машинобудівний завод» і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

  Шахта «Алмазна» – вугледобувне підприємство в м Добропілля (Донецька область, Україна). Входить в ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». Виробнича потужність 750 тисяч тонн в рік. Шахтне поле розкрите 4 вертикальними, 2 похилими стволами, один з яких служить для транспортування вугілля, і 3 вентиляційними шурфами. Максимальна глибина робіт 860 м. Шахта надкатегорійні за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовує пласти потужністю 1,1-2,2 м з кутом падіння 9-11°.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння...

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  ВМС України оголосили тендер на реконструкцію будівлі під штаб за майже 75 мільйонів гривень

  Військово-морські сили України планують провести реконструкцію будівлі навчального корпусу в Одесі під штаб.Відтак...

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі...