9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

«Корум Світло шахтаря» виготовив конвеєр для шахти «Алмазна»

 • Забійний конвеєр СП251 створив харківський завод «Корум Світло шахтаря» для шахти «Алмазна» «ДТЕК Добропіллявугілля». Устаткування працюватиме в другій південній лаві шахти.

  Це – 201-й подібний конвеєр, виготовлений підприємствами Corum Group. Шахта «Алмазна» раніше вже замовляла це обладнання в такій комплектації. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

  За словами конструкторів Corum, оснащення конвеєра редукторами БП250 дозволило встановити на пристрій більш потужні двошвидкісні двигуни. За рахунок цього збільшена швидкість транспортування вугілля на 36%.

  Ми враховуємо всі побажання наших клієнтів, – розповів директор заводу «Корум Світло шахтаря» Олександр Ковальчук. Саме тому справили конвеєр майже на місяць раніше обумовленого терміну. Обладнання вже частково відвантажено, що дозволило шахтарям почати монтаж нової лави.

  Конвеєр виготовлений з навісним обладнанням під комбайн РКУ-10 з бесцепной системою подачі. Довжина виробу – 260 м.

  Завод «Корум Світло шахтаря» (Харків) входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з «Корум Дружківський машинобудівний завод» і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

  Шахта «Алмазна» – вугледобувне підприємство в м Добропілля (Донецька область, Україна). Входить в ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля». Виробнича потужність 750 тисяч тонн в рік. Шахтне поле розкрите 4 вертикальними, 2 похилими стволами, один з яких служить для транспортування вугілля, і 3 вентиляційними шурфами. Максимальна глибина робіт 860 м. Шахта надкатегорійні за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовує пласти потужністю 1,1-2,2 м з кутом падіння 9-11°.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...