9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Компанія Віндкрафт Україна до кінця поточного року збільшить потужність вітроелектростанції на Херсонщині до 170 МВт

Компанія Віндкрафт Україна, що оперує вітроклектростанціями (ВЕС) в Херсонській області, планує збільшити їх потужність до 170 МВт до кінця поточного року. Крім того, в 2019 році компанія допускає їх нарощування ще на 150-170 МВт.

Про це повідомив генеральний директор компанії Карл Стурен агентству Інтерфакс-Україна, передає Новое время.

До кінця року буде 170 МВт: додали 100 МВт, – сказав він, коментуючи розвиток компанії в 2018 році.

Стурен зазначив, що в поточному році компанія використовувала власні кошти і банківські кредити. Надалі, за його словами, для реалізації планів подальшого розширення Віндкрафт Україна буде розглядати різні варіанти фінансування.

Гендиректор повідомив, що поки компанія за власні ресурси почала будувати підстанцію, яка дозволить збільшити потужності. Він уточнив, що нові майданчики знаходяться неподалік від уже освоєних.

Стурен зазначив, що вважає бізнес на вітроелектростанціях більш стійким.

Вітер більш sustainable: він складніший, але краще вписується в енергосистему і кращий для споживача, – сказав він, відповідаючи на питання, чому його компанія залишається прихильником ВЕС, а не сонячних електростанцій, які більш популярні серед інвесторів за рахунок більш високого тарифу і менших капіталовкладень.

Віндкрафт Україна заснована в 2009 році, займається розробкою і інвестуванням в проекти в сфері вітрової енергетики в Україні. Основним предметом діяльності компанії є виробництво, передача, постачання і розподіл електроенергії.

Першим об’єктом компанії став парк ВЕС Новоросійська в смт Лазурне потужністю 9,8 МВт, що забезпечило електроенергією більше 3 тис. домогосподарств.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають