9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

Компанія Укрнафтобуріння ввело в експлуатацію власний газопровід-відвід

Компанія Укрнафтобуріння оголошує про завершення будівництва та введення в експлуатацію газопроводу-відводу від установки попередньої підготовки нафти та газу Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища до магістральних газопроводів УМГ «Київтрансгаз», «Шебелинка-Диканька-Київ» (ШДК) та «Шебелинка-Полтава-Київ» (ШПК) з комерційним вузлом обліку природного газу. Компанія отримала можливість безпосереднього підключення до газотранспортного коридору Шебелинка – Київ (газопроводи ШПК і ШДК).

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Розрахункова пропускна здатність газопроводу – до ‎3,5 млн м3/добу з дозволеним тиском експлуатації до 5,5 МПа, протяжність – 37,5 км, діаметр – 426 мм. Генеральним підрядником будівництва виступили ТОВ «Нафтогазмонтаж» із залученням ТОВ «Спецгазстрой» і ТОВ «Нафтогазспецмонтаж».

Наша компанія, крім нарощування видобутку вуглеводнів, активно займається розвитком існуючої інфраструктури Сахалінського родовища. Будівництво та запуск власного газопроводу є логічним кроком в стратегії розвитку Компанії, а також це дозволить істотно знизити витрати газу при транспортуванні та підготовці та відповідні фінансові витрати. Запуск власного газопроводу – це вагомий внесок в покращення операційної ефективності компанії, – повідомив Голова Правління ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» Михайло Бакуненко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають