9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Компанія “Інтеренерджі” побудує на Одещині сонячну електростанцію 11МВт загальною площею 20 га

Сонячна електростанція, яку побудує компанія “Інтеренерджі”, розміститься на території Вікторівський сільради Березовського району Одеської області.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на інформагенство  “Траса Е-95”.

У селі Вікторівка пройшли громадські слухання з питання будівництва сонячної електростанції потужністю 11 МВт на ділянці близько 20 га.

Побудувати об’єкт планується за межами населених пунктів, неподалік від існуючої підстанції обленерго. На території будуть розміщені фотоелектричні панелі, металоконструкції, адміністративно-побутові та технічні приміщення.

Представник інвестора – ТОВ “Солар Девелопмент” акцентувала увагу на великий потенціал розвитку альтернативної енергетики в Україні, особливо в Одеській області.

За її словами, сонячні електростанції абсолютно безпечні і не виділяють в навколишнє середовище ніяких шкідливих речовин, їх будівництво і експлуатація не погіршують екологічну ситуацію.

На об’єкті працюватимуть 15 постійних співробітників (технічний склад, електрики, охорона) і 5 – тимчасових (для покосу трави, мийки панелей, прибирання снігу).

Крім того, інвестор в ході підготовки до будівництва планує розчистити несанкціоноване звалище, яка знаходиться біля ділянки, де розмістять електростанцію.

За підсумками слухань проект був узгоджений, ніяких письмових зауважень і пропозицій не надійшло. Тепер його має затвердити Березовська районна адміністрація.

Останні новини:

Зараз читають