9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Компанія “Дніпро-Петроліум” побудувала власне сховище бітуму в Дніпрі

Компанія «Дніпро-Петроліум» на конференції Petroleum X презентувала характеристики свого нового бітумного сховища в Дніпрі.

Сумарна ємність становить 2,2 тис. тонн, воно складається 24 резервуарів і здатне одночасно здійснювати налив у чотири цистерни, передає enkorr.com.ua.

У 2016 році ми вирішили почати займатися темними нафтопродуктами. Спочатку ми зберігалися в Дніпродзержинську, там було багато зберігачів, ми в тому числі. Незабаром з’явилася необхідність у власному сховищі, оскільки Дніпродзержинськ був єдиним місцем в нашому регіоні, де можна було здійснювати перевалку бітуму. І ми почали будівництво, – повідомив директор компанії Артем Погасий.

Ємності резервуара знаходяться на нижньому рівні землі. Це зроблено для того, щоб розігрітий бітум в цистерни міг самопливом зливатися і можна було його далі вантажити в автомобілі.

Нова база була побудована на місці старого радянського сховища, яке модернізували.

За мірками ринку, це досить велика база. Були плани на 3 тис. тонн, але місце обмежене, тому побудували 2,2 тис. тонн, – додав А.Погасій.

Він зазначив, що споруда власного сховища позбавила від безлічі незручностей.

Не потрібно цистернами стояти в черзі, потрапляти на простий. Ми можемо самі надавати послуги перевалки. У нас однією час було і кременчуцький ресурс на базі, і білоруський, і російський. Кременчук сьогодні безпосередньо з заводу вантажить, приймаємо в основному Білорусь, – резюмував директор «Дніпро-Петроліум».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають