9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Колумбійці запустять виробництво біопалива на цукровому заводі в Одеській області

Модернізація простоює Заплазське цукрового заводу в Любашівському районі Одеської області, власники якого планують періоріентіровать його на випуск біоетанолу, буде проходити за участю фахівців з Колумбії – латиноамериканської держави.

Про це повідомили в Любашівської районної державної адміністрації, передає Національний промисловий портал.

У район приїхали співробітники одного з колумбійських університетів, запрошених інвестором модернізації. Саме вони розроблять проект перебудови підприємства.

Відзначимо, що у Колумбії великий досвід в цій сфері. Ось уже років десять її уряд фінансово стимулює виробництво біоетанолу, і цілий ряд цукрових заводів переключили свої ресурси на випуск цієї продукції. Спирт вони женуть з маніоку (тропічна рослина, коріння якого вживають в їжу) і кукурудзи. На Заплазське заводі сировиною буде теж кукурудза і зернова солома.
Інвестори планують, що Любашівський завод буде випускати приблизно 50 тисяч тонн палива на рік. Крім біоетанолу, на потужностях цукрового заводу буде працювати біоТЕЦ, сонячна електростанція, а також проводитися синтез-газ. Запуск нового виробництва дозволить створити більше 400 робочих місць.

Останні новини:

Зараз читають