9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Київський національний університет працюватиме над розробкою плану території та енергоефективності зони відчуження

Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) та Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА) підписали Меморандум про співпрацю задля вирішення екологічних, енергоефективних та соціально-економічних питань зони відчуження.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДАЗВ.

У рамках Меморандуму здійснюватиметься стажування та підвищення кваліфікації фахівців, підтримка впорядкування плану території зони відчуження та оцінка й раціоналізація технологічних рішень, у тому числі з точки зору їх енергоефективності.

У зоні відчуження триває процес землевпорядкування території Чорнобильського заповідника. Ми також працюємо над наданням особливого статусу 10-кілометровій зоні навколо ЧАЕС, який дозволить ефективніше провадити тут діяльність по поводженню з РАВ та зняття ЧАЕС з експлуатації. Агентство зацікавлене у залучені експертної допомоги українських фахівців до цих процесів, – зазначив Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Окрім надання постійної наукової та консультаційної підтримки на запити агентства, сторони також домовилися про організацію спільних наукових конференцій, з’їздів, семінарів та виставок у сфері екологічного будівництва та енергозбереження.

Окрім того, студенти, аспіранти та докторанти КНУБА зможуть проходити практику та стажування на базі агентства й підприємств, що належать до сфери управління ДАЗВ, а профільні експерти агентства та підприємств – підвищувати кваліфікацію у КНУБА.

Останні новини:

Зараз читають