9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

Київ прийматиме заявки ОСББ на отримання енергоефективних грантів за новою програмою

 • Фотографію взято з сайту http://ecotown.com.ua

  З 20 січня до 28 лютого Київ прийматиме від об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та жилово-будинкових кооперативів заявки на отримання енергоефективних грантів за програмою “70/30%”.

  Як зазначає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, для участі у конкурсі на право отримання з міського бюджету компенсації у розмірі 70% від вартості робіт із енергозбереження мешканцям будинків ОСББ та ЖБК необхідно підготувати ряд документів, передає eco town.

  «На розгляд комісії треба подати техніко-економічне обґрунтування проекту, документ, що підтверджує повноваження особи на підписання проекту, підтвердження одного або декількох видів гарантування оплати, та витяг із протоколу загальних зборів співвласників, що засвідчує їхнє рішення брати участь у конкурсі, – наголошує чиновник – Компенсація 70% енергоефективних робіт дозволить провести термомодернізацію багатоповерхівок на пільгових умовах, сплативши лише 30% вартості, та зменшити суми у комунальних рахунках, заощаджуючи енергоресурси».

   

  У 2017 році на фінансування програми “70/30%” з міського бюджету виділили 30 млн гривень.

  Минулоріч також був розширений перелік робіт, які можна виконати в рамках програми “70/30%”, нагадує Петро Пантелеєв.

  «Сьогодні ініціативні мешканці багатоповерхівок можуть встановити будинкові прилади обліку теплової енергії на опалення/гаряче водопостачання; провести реконструкцію теплових пунктів або облаштувати нові індивідуальні теплопункти; теплоізолювати та капітально відремонтувати дахи; замінити вікна і двері у місцях загального користування на енергозберігаючі; модернізувати та замінити внутрішньобудинкові інженерні мережі; утеплити фасади; замінити освітлювальні прилади на енергоефективні та/або встановити датчики руху для регулювання освітлення у місцях загального користування; провести реконструкцію систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних чи альтернативних джерел енергії, а також капітально відремонтувати або технічно переоснастити внутрішньобудинкове електричне обладнання, – нагадує він. – Всі ці роботи підпадають під 70% компенсацію з міського бюджету”.

  Проекти, які необхідно оформити за наданими рекомендаціями, прийматимуться на розгляд Департаментом житлово-комунальної інфраструктури КМДА з 20 січня до 28 лютого щовівторка з 09:00 до 13:00 та щочетверга з 14:00 до 18:00 за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15-А, каб. 13-15. Телефон для довідок щодо подачі проекту: (044) 279-12-66.

  За 2015-2016 роки Київ видав в рамках програми “70/30%” енергоефективні гранти 78 будинкам ОСББ та ЖБК  . Загальна сума компенсації склала майже 26 млн гривень.

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  Зараз читають

  На Львівщині відновили 30 кілометрів туристичного маршруту

  У Львівській області відновлено 30 кілометрів туристичного маршруту Т-14-15 Мостиська — Самбір — Борислав.

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний...

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...