9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Київ прийматиме заявки ОСББ на отримання енергоефективних грантів за новою програмою

blank
Фотографію взято з сайту http://ecotown.com.ua

З 20 січня до 28 лютого Київ прийматиме від об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та жилово-будинкових кооперативів заявки на отримання енергоефективних грантів за програмою “70/30%”.

Як зазначає заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, для участі у конкурсі на право отримання з міського бюджету компенсації у розмірі 70% від вартості робіт із енергозбереження мешканцям будинків ОСББ та ЖБК необхідно підготувати ряд документів, передає eco town.

«На розгляд комісії треба подати техніко-економічне обґрунтування проекту, документ, що підтверджує повноваження особи на підписання проекту, підтвердження одного або декількох видів гарантування оплати, та витяг із протоколу загальних зборів співвласників, що засвідчує їхнє рішення брати участь у конкурсі, – наголошує чиновник – Компенсація 70% енергоефективних робіт дозволить провести термомодернізацію багатоповерхівок на пільгових умовах, сплативши лише 30% вартості, та зменшити суми у комунальних рахунках, заощаджуючи енергоресурси».

 

У 2017 році на фінансування програми “70/30%” з міського бюджету виділили 30 млн гривень.

Минулоріч також був розширений перелік робіт, які можна виконати в рамках програми “70/30%”, нагадує Петро Пантелеєв.

«Сьогодні ініціативні мешканці багатоповерхівок можуть встановити будинкові прилади обліку теплової енергії на опалення/гаряче водопостачання; провести реконструкцію теплових пунктів або облаштувати нові індивідуальні теплопункти; теплоізолювати та капітально відремонтувати дахи; замінити вікна і двері у місцях загального користування на енергозберігаючі; модернізувати та замінити внутрішньобудинкові інженерні мережі; утеплити фасади; замінити освітлювальні прилади на енергоефективні та/або встановити датчики руху для регулювання освітлення у місцях загального користування; провести реконструкцію систем теплопостачання та/або гарячого водопостачання із застосуванням відновлюваних чи альтернативних джерел енергії, а також капітально відремонтувати або технічно переоснастити внутрішньобудинкове електричне обладнання, – нагадує він. – Всі ці роботи підпадають під 70% компенсацію з міського бюджету”.

Проекти, які необхідно оформити за наданими рекомендаціями, прийматимуться на розгляд Департаментом житлово-комунальної інфраструктури КМДА з 20 січня до 28 лютого щовівторка з 09:00 до 13:00 та щочетверга з 14:00 до 18:00 за адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 15-А, каб. 13-15. Телефон для довідок щодо подачі проекту: (044) 279-12-66.

За 2015-2016 роки Київ видав в рамках програми “70/30%” енергоефективні гранти 78 будинкам ОСББ та ЖБК  . Загальна сума компенсації склала майже 26 млн гривень.

 

Останні новини:

Зараз читають