9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Київ почав переговори з європейськими компаніями, які можуть замінити Київенерго

Київська міська держадміністрація веде переговори з Fortum Corporation (Фінляндія) і Veolia Environnement (Франція) про співпрацю при управлінні тепловими мережами.

Про це йдеться у відповіді КМДА на запит народного депутата Мустафи Найєма, передає Інтерфакс-Україна.

“Після припинення дії угоди (з Київенерго з управління тепловими мережами – ред.) теплоенергетичний комплекс Києва переходить в муніципальне управління. В той же час місто здійснює пошук оптимальних і вигідних міській громаді шляхів і форм управління енергетичним комплексом, проводячи консультації з провідними європейськими операторами з управління енергетичними об’єктами (зокрема, Fortum і Veolia) про можливу співпрацю”, – йдеться в документі, оприлюдненому депутатом.


Нагадаємо, що КМДА та Київенерго підписали Угоду щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління Київенерго комунальних теплових мереж ТЕЦ, сміттєспалювального заводу Енергія.

КМДА пропонує Київраді продовжити дію договору з Київенерго до кінця опалювального сезону, а саме, до 27 квітня 2018 року.

ДТЕК належить 72,4% акцій Київенерго, ще 25%+1 акція компанії належить державі. За матеріалами Новий Час.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають