9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Китайські інвестори побудують на Харківщині сонячну електростанцію потужністю 50 МВт

 • Держенергоефективності та місцева влада Первомайська розглянули перспективи проектів сонячної енергетики за участю китайських інвесторів.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

  Можливості установки сонячної електростанції в м Первомайськ в Харківській області обговорив голова Держенергоефективності С.Савчук з першим заступником Первомайського міського голови Антоном Горіховим, комерційним менеджером Китайської машинобудівної інжинірингової корпорації (СМЕС) Лі Ксянхе і виконавчим директором Інституту сталого розвитку Станіславом Ігнатьєвим.

  Сторони розглянули перспективи будівництва СЕС потужністю 50 МВт за принципом державно-приватного партнерства. Для станції може бути виділено 100 га земельної ділянки.

  Голова Агентства запевнив учасників зустрічі, що для широкого впровадження подібних «зелених» проектів за участю іноземних інвесторів створені сприятливі умови на законодавчому рівні. При цьому, встановлення цієї СЕС в рамках енергетичної децентралізації має бути стимулом до активних дій для інших мерів міст.

  У свою чергу, Станіслав Ігнатьєв запропонував уявити цей інвестиційний проект на форумі «BUILD & ENERGY Kharkiv Expo 2018», який відбудеться 29-30 березня в Харкові.

  Також, С.Савчук звернув увагу китайського інвестора на проекти сонячної енергетики потужністю до 30 кВт. Завдяки встановленому вигідному «зеленим» тарифом з прив’язкою до курсу євро в Україні стрімко зростає попит домогосподарств на сонячні панелі. Станом на кінець 2017 року понад 3 тис. сімей перейшли на «чисту» електроенергію, тоді як ще в на початку 2015 року таких охочих було всього 40. Загалом, в країні – близько 6,5 млн домогосподарств.

  За підсумками зустрічі сторони домовилися розробити конкретний план дій щодо введення проекту по встановленню сонячної станції на Харківщині.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  Єгипет запрошує українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу

  Влада Єгипту запрошує український уряд та українські компанії інвестувати в особливу економічну зону Суецького каналу (SCZone).

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.