9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Китайська компанія TBEA побудує на Миколаївщині вітрову електростанцію потужністю 500 МВт

Про це стало відомо під час зустрічі Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев з делегацією публічної китайської компанії TBEA на чолі з регіональним директором Томмі Тенгменгом.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Підприємство з Азії планує реалізувати в Україні масштабний інвестиційний проект, а саме – будівництво найбільшої вітрової електростанції у Східній Європі. Запуск джерела відновлювальної енергії на території Миколаївської області наразі передбачається на 2019 рік. Його потужність складе 500 МВт.

Будівництво вітроелектростанції компанією ТВЕА відноситься до об’єктів значного класу наслідків (відповідальності), а господарська діяльність з реалізації подібних будівельних проектів підлягає обов’язковому ліцензуванню в Україні. Для того, щоб зробити все у рамках закону та у визначені інвестором строки, іноземний замовник звернувся за допомогою до Держархбудінспекції.

Нам приємно, що сьогодні інвестори сприймають ДАБІ як структуру, що надає консультативну та методичну допомогу, або як партнера, з яким зручно співпрацювати, – відзначив Олексій Кудрявцев. – Проект, який запропонували Україні партнери з Китаю дуже цікавий та масштабний. Нам ще не доводилося реалізовувати такі великі будівельні задуми, але це не стане перепоною, а навпаки – сприятиме злагодженій та ефективній роботі. Ми розуміємо ступінь відповідальності покладеної на нас, у зв’язку з будівництвом на півдні України найпотужнішої у Східній Європі вітрової електростанції. Дана інвестиція є важливою для всієї нашої держави, стимулом для розвитку її будівельної галузі, а також для формування енергетичної незалежності та безпеки.

За результатами заходу вирішено створити план співпраці між публічною китайською компанією TBEA та Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, що дозволить замовнику швидко та у повному обсязі оформити всі необхідні дозвільні документи. Двосторонні зустрічі з обговорення практичних аспектів реалізації проекту з альтернативної енергетики відбуватимуться й надалі.

Останні новини:

Зараз читають