9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Китайська компанія поставила фотоелектричних модулів загальною потужністю 123 МВт для Нікопольської СЕС

Китайська Trina Solar Limited повідомила про поставку фотоелектричних модулів загальною потужністю 123 МВт для проекту сонячної електростанції, що реалізується найбільшим в Україні приватним енергетичним холдингом ДТЕК.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Будівництво електростанції, підрядником якої виступає China Machinery Engineering Corporation (CMEC), планується завершити на початку 2019 року, а вже в березні об’єкт буде підключений до національної енергосистеми, – йдеться в повідомленні китайської компанії.

Trina Solar уточнює, що проектна потужність станції, розташованої на околиці міста Нікополь на Дніпропетровщині, становить 246 МВт.

Після закінчення будівельних і монтажних робіт цей об’єкт стане найбільшою в регіоні сонячної фермою, а також найбільшою виключно сонячною електростанцією в Європі, – наголошується в релізі.

Згідно з ним об’єкт буде здатний виробляти 280 млн кВт-год сонячної енергії в рік, що дозволить йому увійти до трійки провідних постачальників подібних енергоресурсів в Європі. СЕС зможе повністю задовольняти потреби 100 тис. домогосподарств України і дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю більше ніж на 300 тис. тонн в рік, додає постачальник панелей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають