Китайська компанія поставила фотоелектричних модулів загальною потужністю 123 МВт для Нікопольської СЕС

1936
 • Китайська Trina Solar Limited повідомила про поставку фотоелектричних модулів загальною потужністю 123 МВт для проекту сонячної електростанції, що реалізується найбільшим в Україні приватним енергетичним холдингом ДТЕК.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Будівництво електростанції, підрядником якої виступає China Machinery Engineering Corporation (CMEC), планується завершити на початку 2019 року, а вже в березні об’єкт буде підключений до національної енергосистеми, – йдеться в повідомленні китайської компанії.

  Trina Solar уточнює, що проектна потужність станції, розташованої на околиці міста Нікополь на Дніпропетровщині, становить 246 МВт.

  Після закінчення будівельних і монтажних робіт цей об’єкт стане найбільшою в регіоні сонячної фермою, а також найбільшою виключно сонячною електростанцією в Європі, – наголошується в релізі.

  Згідно з ним об’єкт буде здатний виробляти 280 млн кВт-год сонячної енергії в рік, що дозволить йому увійти до трійки провідних постачальників подібних енергоресурсів в Європі. СЕС зможе повністю задовольняти потреби 100 тис. домогосподарств України і дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю більше ніж на 300 тис. тонн в рік, додає постачальник панелей.


  Про допомогу проекту