9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Капітальні інвестиції в українську ГТС за 9 місяців 2017 року збільшились майже на 50%

 За результатами фінансово-виборничої діяльності ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» за 9 місяців 2017 року капітальні інвестиції в об`єкти газотранспортної системи України зросли на 46% або на 486 млн грн в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.

За три квартали поточного року Укртрансгаз профінансував модернізацію та технічну підтримку української ГТС в розмірі 3,1 млрд грн, з них: план капітальних інвестицій на 1540 млн грн, програма ремонтів та технічного обслуговування – 789 млн грн, програма забезпечення матеріально-технічним ресурсами – 743 млн грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укртрансгазу.

blank
Фото: Укртрансгаз

В період з липня по вересень 2017 (ІІІ кв.) відповідно до плану капітальних інвестицій виконано обсяг робіт на суму 350 млн грн. За цей період одними з найбільш вартісних проектів капітальних інвестицій були: реконструкція блоку підготовки паливного, пускового, імпульсного газу дотискувальної компресорної станції “Більче-Волиця” (Львівська обл.), капітальний ремонт ділянки (27 км) транзитного магістрального газопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород» (УПУ), реконструкція установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу Червонопартизанського підземного сховища газу в Чернігівській області, реконструкція системи електропостачання апарату повітряного охолодження газу КС “Ужгород”.

Також проведено капітальний ремонт пунктів виміру витрат газу на значній кількості газорозподільчих станцій (ГРС) по всій системі.

За останні 2 роки значно збільшено фінансування виробничих програм щодо модернізації та технічної підтримки ГТС, це дає можливість на десятиліття продовжити термін надійної експлуатації газотранспортної інфраструктури Укртрансгазу, тим самим гарантувати стабільне транспортування газу як європейським, так і українським споживачам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають