9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Канадські підприємці інвестують в будівництво на Луганщині сонячної електростанції потужністю 150 МВт

Сонячна електростанція на Луганщині може стати однією з найбільших в Україні.

Про заплановане будівництво на Луганщині потужної сонячної електростанції розповів Директор департаменту зовнішніх відносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ЛОДА Денис Денищенко в ефірі програми «Луганщина на часі», передає tribun.com.ua.

В даний час, як каже Денищенко, його відомство допомагає главі ЛОДА вести один з найбільш масштабних і значущих для області проектів. Його реалізація може зробити істотний вплив на життя мешканців і стати своєрідним інвестиційним «вибухом» для всієї України.

Даним проектом є будівництво біля міст Рубіжне та Лисичанськ потужної сонячної електростанції. Голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз особисто займається цим питанням, проводячи переговори з урядом Канади, за підтримки якого і планується здійснити проект.

Рубіжненська міська рада вже прийняла рішення про виділення ділянки землі, на якому мають намір побудувати електростанцію потужністю близько 150 МВт. Денищенко зауважив, що в майбутньому ця станція може стати однією з найбільших в Україні.

На сьогодні, за словами держслужбовця, вже є деякі домовленості з цього проекту, однак, не можна сказати, що питання вирішене на всі 100%. Вартість реалізації проекту – понад $100 млн. Цю суму готові надати канадські підприємці за підтримки уряду цієї країни.

Якщо переговори все ж завершаться успіхом, і електростанція буде побудована, то це стане величезною перемогою як для Луганщини, так і для всієї України. Адже навіть мирним областям подібного зробити ще не вдавалося.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають