9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Канадські підприємці інвестують в будівництво на Луганщині сонячної електростанції потужністю 150 МВт

 • Сонячна електростанція на Луганщині може стати однією з найбільших в Україні.

  Про заплановане будівництво на Луганщині потужної сонячної електростанції розповів Директор департаменту зовнішніх відносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності ЛОДА Денис Денищенко в ефірі програми «Луганщина на часі», передає tribun.com.ua.

  В даний час, як каже Денищенко, його відомство допомагає главі ЛОДА вести один з найбільш масштабних і значущих для області проектів. Його реалізація може зробити істотний вплив на життя мешканців і стати своєрідним інвестиційним «вибухом» для всієї України.

  Даним проектом є будівництво біля міст Рубіжне та Лисичанськ потужної сонячної електростанції. Голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз особисто займається цим питанням, проводячи переговори з урядом Канади, за підтримки якого і планується здійснити проект.

  Рубіжненська міська рада вже прийняла рішення про виділення ділянки землі, на якому мають намір побудувати електростанцію потужністю близько 150 МВт. Денищенко зауважив, що в майбутньому ця станція може стати однією з найбільших в Україні.

  На сьогодні, за словами держслужбовця, вже є деякі домовленості з цього проекту, однак, не можна сказати, що питання вирішене на всі 100%. Вартість реалізації проекту – понад $100 млн. Цю суму готові надати канадські підприємці за підтримки уряду цієї країни.

  Якщо переговори все ж завершаться успіхом, і електростанція буде побудована, то це стане величезною перемогою як для Луганщини, так і для всієї України. Адже навіть мирним областям подібного зробити ще не вдавалося.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією...

  До складу Військово-морських сил України зараховано роз’їзний катер

  До складу Військово-морських сил ЗС України зараховано рейдовий роз’їзний катер проєкту 1398Б «Аист».Передає Національний...

  Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів та агрегатів ударних гелікоптерів Мі-25 армії Перу

  Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів до перуанських ударних гелікоптерів Мі-25Д, які є експортною версією гелікоптерів...

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».