Канадські інвестори побудують сонячні електростанції в Луганській області

4393
 • Консорціум канадських компаній має намір підтримати створення спільного з Україною проекту по установці “зелених” джерел виробництва електроенергії в Луганській області, що дозволить стабілізувати подачу електроенергії в цьому регіоні.

  Про це повідомила позафракційний народний депутат, глава комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Як написала А.Гопко у вівторок на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, за підтримки уряду Канади представники канадських компаній відвідали Київ і схід України.

  За її словами, прихід іноземних інвесторів на Донбас є таким же переконливим аргументом у відновленні територіальної цілісності і суверенітету України.

  Ми віримо в Луганську область, і наші інвестиції – це знаковий проект, щоб досягти стратегічної мети – продемонструвати інвестиційні можливості регіону в сфері відновлюваної енергетики, – процитувала А.Гопко слова представників Канадської комерційної корпорації і бізнес-компаній, які були сказані під час їх зустрічі.

  Вона зазначила, що одним з пріоритетних проектів є створення в Україні спільного підприємства для підтримки енергетичної незалежності в Луганській області.

  Ініціатива, яку ми підтримуємо, дозволить стабілізувати подачу електроенергії і роботу ліній електропередач Луганської області за допомогою реалізації проекту по установці альтернативних” зелених “джерел видобутку електроенергії, – розповіла нардеп.

  Рішення для реконструкції цієї критичної інфраструктури, як зазначила А.Гопко, буде надано Канадою консорціумом канадських компаній: S2E Technologies, DAI, GoldLeaf EGF, Capital Hill Group використовуючи сонячні панелі канадського виробництва


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here