9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Канадські інвестори побудують сонячні електростанції в Луганській області

Консорціум канадських компаній має намір підтримати створення спільного з Україною проекту по установці “зелених” джерел виробництва електроенергії в Луганській області, що дозволить стабілізувати подачу електроенергії в цьому регіоні.

Про це повідомила позафракційний народний депутат, глава комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як написала А.Гопко у вівторок на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук, за підтримки уряду Канади представники канадських компаній відвідали Київ і схід України.

За її словами, прихід іноземних інвесторів на Донбас є таким же переконливим аргументом у відновленні територіальної цілісності і суверенітету України.

Ми віримо в Луганську область, і наші інвестиції – це знаковий проект, щоб досягти стратегічної мети – продемонструвати інвестиційні можливості регіону в сфері відновлюваної енергетики, – процитувала А.Гопко слова представників Канадської комерційної корпорації і бізнес-компаній, які були сказані під час їх зустрічі.

Вона зазначила, що одним з пріоритетних проектів є створення в Україні спільного підприємства для підтримки енергетичної незалежності в Луганській області.

Ініціатива, яку ми підтримуємо, дозволить стабілізувати подачу електроенергії і роботу ліній електропередач Луганської області за допомогою реалізації проекту по установці альтернативних” зелених “джерел видобутку електроенергії, – розповіла нардеп.

Рішення для реконструкції цієї критичної інфраструктури, як зазначила А.Гопко, буде надано Канадою консорціумом канадських компаній: S2E Technologies, DAI, GoldLeaf EGF, Capital Hill Group використовуючи сонячні панелі канадського виробництва

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають