9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

Кабінет Міністрів схвалив зміни до Закону «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії»

Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Державної інспекції ядерного регулювання України.

Кабінет Міністрів України під час засідання 10 травня 2018 року схвалив проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії», розроблений Державною інспекцією ядерного регулювання України.

Метою законопроекту є оптимізація та удосконалення процедури видачі документів дозвільного характеру на здійснення діяльності у сфері використання ядерної енергії, приведення у відповідність із Законами України «Про адміністративні послуги» та «Про стандартизацію».

Законопроектом передбачається закріпити на рівні закону:
– порядок видачі дозволів на перевезення радіоактивних матеріалів, сертифікатів у разі перевезень цих матеріалів, окремих дозволів на виконання певних видів робіт чи операцій;
– перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання документів дозвільного характеру;
– платність надання документів дозвільного характеру;
– граничний строк надання документів дозвільного характеру;
– перелік підстав для відмови у наданні документів дозвільного характеру.

Також доповнено порядок видачі ліцензій нормами щодо порядку видачі ліцензій на провадження діяльності персоналу з безпосереднього управління реакторною установкою, та діяльності посадових осіб експлуатуючої організації, до службових обов’язків яких належить здійснення організаційно-розпорядчих функцій, пов’язаних із забезпеченням ядерної та радіаційної безпеки.

Крім цього, з метою приведення Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» у відповідність до Закону України «Про стандартизацію» з тексту Закону України «Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії» вилучено норму щодо стандартів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають