9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Інвестори з Ліхтенштейну побудують на Сумщині сонячну та вітрову електростанцію загальною потужністю 50 МВт

Представники інвестиційного фонду ESE Investment AG (Ліхтенштейн) налагоджують співпрацю з Воронізькою селищною радою. Протягом місяця тривали переговори стосовно реалізації проекту у галузі регенеративної енергетики.

Результатом стало підписання 29 жовтня Меморандуму на меті котрого є будівництво та введення в експлуатацію електростанцій (сонячної та вітрової) енергетики проектною потужністю на першому етапі до 50 Мвт, що забезпечить смт Вороніж та Шосткинський район електроенергією місцевого виробництва. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Шосткинської райдержадміністрації.

Інвесторам запропоновано ряд земельних ділянок під забудову. Привабливою для реалізації проекту представники фонду визначили площу 49 га за межами смт Вороніж. Для координації подальшого співробітництва представник інвестиційного фонду ESE Investment AG (Ліхтенштейн) Олаф Кнаппе та акціонер Наталія Кнаппе зустрілись з головою Шосткинської РДА Віктором Ждаміровим.

Ми не сумніваємося в ефективності альтернативних технологій, тому зі свого боку надамо необхідну інформацію та підтримку.

Аналогічного роду проект інвестиційною компанією реалізовується в м. Тростянець там діє ТОВ «ГГЕ Солар I».

Шосткинській РДА належить розглянути можливість надання земельної ділянки за адресою смт Вороніж вул Папаніна 55 для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенерувальних підприємств, установ та організацій – сонячних електростанцій.

Інвестори гарантують своєчасні: внесення орендної плати за користування територією та сплату податку до місцевого бюджету. На створене підприємство планується здійснити набір працівників для обслуговування станції та залучати до співпраці місцеві підприємства, організації, підприємців до виробництва та постачання комплектувальних матеріалів та обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають