9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Інвестиційний потенціал України у галузі відновлювальної енергетики оцінюється у 12 млрд євро

Україна прагне не тільки зменшити енергоспоживання і модернізувати комунальні підприємства, а й розвивати відновлювальну енергетику, відмовляючись від класичних енергоносіїв.

Ми оцінюємо інвестиційний потенціал України у галузі відновлювальної енергетики у 12 млрд євро, які необхідні до 2020 року для імплементації Національного плану з відновлювальної енергетики.

Про це на українсько-австрійському економічному форумі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Мінрегіон.

Ми прийняли декілька законів, які дозволяють при виробництві тепла з альтернативних джерел енергії в комунальних підприємствах додатково встановлювати стимули, тим самим мотивувати інвестиції у цей напрямок. Також очікуємо прийняття парламентом законопроекту щодо захисту інвестиційної складової комунальних підприємств, отриманої від міжнародних фінансових організацій на реалізацію проектів в Україні, — зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, сьогодні Україна має найкращий тариф по сонячній енергетиці – 15-16 євроцентів за 1 кВт.

Україна сьогодні прагне залучити інвестиції у відновлювальну енергетику. Зменшення споживання енергії, зменшення витрат при постачанні електро- та теплової енергії до житлових будинків – це шлях до енергонезалежності країни. І це один із головних мейнстрімів України, — підкреслив урядовець.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають