9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Імпорт зрідженого вуглеводневого газу у лютому 2018 року сягнув 85 тис тонн

Імпорт зрідженого вуглеводневого газу у лютому 2018 року склав 84,4 тис. тонн, що на 1,1 тис. тонн більше, ніж в попередньому місяці.

Про це enkorr повідомили в «Консалтинговій групі А-95».

Найбільшим імпортером за підсумками лютого стала компанія «БРСМ-Нафта», яка поставила 9,5 тис. тонн зрідженого вуглеводневого газу. Компанія «Авантаж 7» в лютому оформила 7,8 тис. тонн імпортного газу, «Надія» – 7,5 тис. тонн.

Найбільший обсяг імпорту надійшов з Білорусі (40 тис. тонн), в той час як в січні лідером була РФ. В тому числі 7,4 тис. тонн було поставлено від «Трансекспедиція», що на 2,1 тис. тонн менше, ніж в січні.

У лютому обсяги імпорту з РФ наростили «БРСМ», «Оптимус LPG», KLO, WOG. Примітно, що імпорт з РФ відновила група компаній «Надія». Вхідна в цю групу ТОВ «Полтава-Логістика» імпортувала від Proton Energy Group S.A. в лютому близько 2 тис. тонн.

Поставки скрапленого газу з Казахстану, єдиним відправником звідки залишається «Тенгизшевройл», в лютому збереглися на рівні січня і склали 10,5 тис. тонн. Половина обсягу ТШО довелося на «Надію», близько 2,2 тис. тонн – на GT Group, ще близько 2 тис. тонн на Socar.

Відзначимо, що в лютому було проведено оформлення автомобільної партії в 226 тонн з Казахстану, які імпортувала «ПетроКарбоХем-Мукачево». Компанія почала поставки автомобільним транспортом у кінці січня 2018 року: ресурс по залізниці рухається транзитом через Україну і після вже в автомобілях заїжджає через Рава-Руську (Львівська область) в режимі імпорту. У 2018 році імпорт залізничними партіми не проводився.

Останні новини:

Зараз читають