9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Жовтня, 2021

Харківський завод «Корум Світло шахтаря» виготовив три підстанції для шахти ім. героїв Космосу

 • Харківський завод «Корум Світло шахтаря», що входить в машинобудівну компанію Corum Group, вперше виготовив три трансформаторних підстанції КТПВ-400 для Шахти ім. Героїв Космосу «ДТЕК Павлоградвугілля».

  Як повідомили Бізнес-порталу UAprom в прес-службі компанії, обладнання призначене для забезпечення електроживленням очисних і прохідницьких ділянок підприємства, передає Національний промисловий портал.

  У Corum також відзначають, що за рахунок вдосконаленій технології виробництва підстанції дозволяють скоротити втрати енергії шахти на 2-5%, а завдяки підбору якісних матеріалів і контролю виготовлення термін служби підстанцій збільшений з 15 до 20 років.

  «Корум Світло шахтаря» освоїв випуск підстанції типу КТПВ після захоплення частини заводів на непідконтрольною території України, – сказав директор заводу Олександр Ковальчук. – Техніка відрізняється стійкістю до перевантажень і абсолютною безпекою експлуатації. При цьому ми йдемо назустріч побажанням клієнта і забезпечуємо доступність обладнання для гірників: тендер на поставку підстанцій компанія виграла завдяки кращому пропозицією в перерахунку на ТСО (по співвідношенню ціни і якості).

  У прес-службі нагадали, що трансформаторні підстанції – це один з видів продукції, освоєних заводом за останні три роки. «Корум Світло шахтаря» також освоїв випуск очисних комбайнів УКД200-500 і КА-200, прохідницького комбайна КПД, нарізної фронтального комплексу КНФ, Буровантажні машини БПР, запчастин для ремонту техніки.

  Основні параметри підстанцій: потужність – 400 кВт, напруга високої напруги – 6 кВ, напруга низької напруги – 1,2/0,69 кВ.

  Підприємство «Корум Світло шахтаря» входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом «Корум Дружківський машинобудівний завод» і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання.

  Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

  Шахта імені Героїв Космосу входить до складу найбільшого вуглевидобувного підприємства України ДТЕК «Павлоградвугілля», знаходиться в Західному Донбасі. Шахта належить до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Марка вугілля: Г – газовий і Д – довгополум’яний.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж...

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  НВО “Практика” представило модернізовану версію БМП з бойовим модулем “Спис” (фото)

  В рамках робочого візиту Секретаря Ради національної безпеки і оборони України до ПрАТ "Науково-виробниче об’єднання "Практика", яка входить до складу ГС "Ліга...

  На Ніжинський елеватор встановлять найпотужніший в Україні теплогенератор вітчизняного виробництва

  На Ніжинському елеваторі встановлять український теплогенератор потужністю 16 МВт, аналогів якому в країні немає. Про це повідомив віцепрезидент і...

  В Одесі замість Іванівського мосту пропонують побудувати автомобільний тунель з публічним простором (фото)

  В Одесі, після публікації проєкту реконструкції Іванівського мосту та обговорення його недоліків, в Асоціації архітекторів з'явилася цікава пропозиція - сконструювати замість шляхопроводу...

  Українська компанія реконструювала 112 кілометрів автотраси в Іраку (фото)

  На початку жовтня в Іраку завершився міжнародний проєкт по реновації головної автомобільної дороги країни - шосе, що з'єднує Багдад і Басру.

  Порт “Південний” придбав обладнання для навантаження вугілля та руди

  Державний морський торговельний порт “Південний” закупив 18 нових грейферів на 29,5 мільйонів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  Зараз читають

  Морські порти України з початку року перевалили понад 106 мільйонів тонн вантажів

  Морські порти України в січні-вересні 2021 року скоротили перевалку вантажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року...

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку інвестував 776,2 млн євро в українські проєкти

  Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування...

  На Ніжинський елеватор встановлять найпотужніший в Україні теплогенератор вітчизняного виробництва

  На Ніжинському елеваторі встановлять український теплогенератор потужністю 16 МВт, аналогів якому в країні немає.

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...