9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Харківський завод «Корум Світло шахтаря» виготовив три підстанції для шахти ім. героїв Космосу

Харківський завод «Корум Світло шахтаря», що входить в машинобудівну компанію Corum Group, вперше виготовив три трансформаторних підстанції КТПВ-400 для Шахти ім. Героїв Космосу «ДТЕК Павлоградвугілля».

Як повідомили Бізнес-порталу UAprom в прес-службі компанії, обладнання призначене для забезпечення електроживленням очисних і прохідницьких ділянок підприємства, передає Національний промисловий портал.

У Corum також відзначають, що за рахунок вдосконаленій технології виробництва підстанції дозволяють скоротити втрати енергії шахти на 2-5%, а завдяки підбору якісних матеріалів і контролю виготовлення термін служби підстанцій збільшений з 15 до 20 років.

«Корум Світло шахтаря» освоїв випуск підстанції типу КТПВ після захоплення частини заводів на непідконтрольною території України, – сказав директор заводу Олександр Ковальчук. – Техніка відрізняється стійкістю до перевантажень і абсолютною безпекою експлуатації. При цьому ми йдемо назустріч побажанням клієнта і забезпечуємо доступність обладнання для гірників: тендер на поставку підстанцій компанія виграла завдяки кращому пропозицією в перерахунку на ТСО (по співвідношенню ціни і якості).

У прес-службі нагадали, що трансформаторні підстанції – це один з видів продукції, освоєних заводом за останні три роки. «Корум Світло шахтаря» також освоїв випуск очисних комбайнів УКД200-500 і КА-200, прохідницького комбайна КПД, нарізної фронтального комплексу КНФ, Буровантажні машини БПР, запчастин для ремонту техніки.

Основні параметри підстанцій: потужність – 400 кВт, напруга високої напруги – 6 кВ, напруга низької напруги – 1,2/0,69 кВ.

Підприємство «Корум Світло шахтаря» входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом «Корум Дружківський машинобудівний завод» і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання.

Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

Шахта імені Героїв Космосу входить до складу найбільшого вуглевидобувного підприємства України ДТЕК «Павлоградвугілля», знаходиться в Західному Донбасі. Шахта належить до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Марка вугілля: Г – газовий і Д – довгополум’яний.

Останні новини:

Зараз читають