9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Харківський «Південкабель» виходить на європейські ринки

blankІнвестиції в нове обладнання склали € 500 тис.
Виїзне засідання постійної комісії з промисловості, економічного розвитку і власності Харківської міської ради пройшло на ПАТ «Завод« Південкабель », – повідомляє прес-служба міськради.

Для депутатів провели екскурсію цехами і показали нове обладнання. Як повідомив генеральний директор заводу «Південкабель» Володимир Золотарьов, підприємство виходить на поставки в Європу. У цьому році понад 500 тис. євро було витрачено на нове обладнання для цеху волоконно-оптичних кабелів, який до кінця місяця повинні запустити. Техніка дозволить випускати кабелі з підвищеною кількістю оптичного волокна, що відповідає європейським стандартам.

Як зазначив гендиректор, після втрати ринків Середньої Азії, Росії, Білорусі, Казахстану, підприємство продовжило поставляти продукцію в Грузію, Азербайджан, Молдову, на Близький Схід. Знайшли покупців і в країнах Європейського Союзу.

«Завод розвивається, намагається випускати нову продукцію, яка б відповідала всім міжнародним стандартам. Ми поставляємо волоконно-оптичні кабелі до Франції, почали постачати силові кабелі NYM в Німеччину і готується відправка наших кабелів до Польщі. Завод працює на рівні 40% завантаження. Окремі цехи працюють в тризмінному режимі шість днів на тиждень, цех волоконно-оптичних кабелів працює без вихідних », – повідомив Володимир Золотарьов.

Останні новини:

Зараз читають