9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Червня, 2022

Харківське конструкторське бюро з машинобудування працюватиме над модернізацією бурового устаткування газовидобувної алузі

ДП “Харківське конструкторське бюро ім. О. Морозова” та бурове управління “Укрбургаз” досягли домовленості, щодо співпраці в галузі модернізації та ремонту бурового устаткування і транспортного обладнання галузі.

Така робота направлена на покращення умов праці персоналу, підвищення швидкості буріння надр та спрощення транспортування бурового обладнання та його монтажу для проведення розвідки нових свердловин. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укроборонпрому.

Підприємство має досвід, щодо проектування та створення транспортної техніки для перевезення вантажів загальною масою більш ніж 100 т. Продукція ДП “ХКБМ” має високу надійність та ресурс роботи, відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів  якості, передбачених як для військової так і для цивільної продукції, – заявив директора ДП “ХКБМ” Олексій Бабіч.

Виробництво нового та модернізація існуючого бурового обладнання має за мету збільшення видобутку газу в Україні та забезпечення енергонезалежності країни.

Стратегія розвитку паливно-енергетичного комплексу в Україні передбачає перехід країни від імпортера газу до його експортера вже до 2020 року. Ключовим елементом реалізації стратегії є використання сучасного обладнання та устаткування. Продукція вітчизняних підприємств цілком відповідає світовим аналогам та має конкурентні переваги за вартістю та експлуатаційними витратами, – підкреслив директор  бурового управління “Украбургаз” Андрій Дубик.

Передбачається, що на період до 2020 року сумарний видобуток газу в країні перевищить 20 млд м3 на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають