9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Група Smart Energy збільшила добове виробництво вуглеводнів на 20%

Група Smart Energy збільшила добове виробництво вуглеводнів за перше півріччя 2017 року на 20% з 3963 boe (barrels of oil equivalent – барель в нафтовому еквіваленті) на добу на кінець грудня 2016 року до 4769 boe на добу на кінець червня 2017 року

Як повідомляє прес-служба групи, всього ж компанії за 6 місяців поточного року видобули 102,7 млн. Кубометрів газу і 7,7 тис. тонн конденсату, а також виробили 1,8 тис. тонн скрапленого газу марки пропан-бутан автомобільний. За відповідний період 2016 показники становили: газ – 105,9 млн кубометрів, конденсат – 8,5 тис. тонн, скраплений газ – 1,9 тис. тонн (з вуглеводнів власного видобутку). Передає Uaprom.

При цьому в бюджет за перше півріччя поточного року компанії групи перерахували 362 млн грн, в тому числі до державного – 352,9 млн грн, до місцевих – 9,1 млн грн.

«У порівнянні з першим півріччям 2016 року, наші сумарні виробничі показники залишаються приблизно на тому ж рівні. В умовах природного зниження дебіту наявних свердловин, ми здійснюємо підбір ефективних режимів їх роботи, який дозволяє нам утримувати темпи падіння і виходити на планові показники», – зазначив генеральний директор групи компаній Smart Energy Сергій Глазунов.

Також гендиректор підкреслив, що говорити про значний приріст можна буде тільки за кошти успішної реалізації нових проектів.

Він нагадав, що в кінці червня поточного року була введена в експлуатацію нова свердловина, що дозволило наростити середньодобовий видобуток вуглеводнів, і планується початок буріння наступної. Крім того, реалізується ряд проектів з капітального ремонту свердловин.

«Подальші наші плани з розширення програми буріння залежать від декількох факторів. В першу чергу, це сприятливий інвестиційний клімат і державна політика в сфері оподаткування видобутку, отриманої з нових свердловин. Адже такі проекти є капіталомісткими і мають високі ризики», – підсумував Глазунов.

Нагадаємо, у 2017 році група компаній Smart Energy планує інвестувати в розвиток понад 500 млн грн. Основні напрямки виробничої програми – відновлення експлуатації свердловин з недійовогу фонду та буріння нових, проведення операцій інтенсифікації та геологорозвідувальних робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають