9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Glencore зацікавився “Турбоатомом”

Турбоатом

У другий день Всесвітнього економічного форуму в Давосі Президент України Петро Порошенко зустрівся з мажоритарним акціонером найбільшої міжнародної корпорації Glencore Inc Айвон Глазенбергом і власником DCH Group Олександром Ярославським, пишуть Українські новини.

В ході робочої зустрічі обговорювалися питання, що стосуються залучення інвестицій в економіку України.

Айван Глазенберг заявив про інтерес Glencore International AG до відновлення і модернізації української економіки. Зокрема, про те, що корпорація спільно з групою DCH Олександра Ярославського планує брати участь в приватизаційному конкурсі з АТ “Турбоатом”.

Окремо було обговорено перспективи розширення масштабів діяльності Glencore Inc з розвитку аграрного сектора як стратегічного для України.
Як приклад успішного інвестиційного проекту в сільськогосподарському машинобудуванні був названий Харківський тракторний завод, який Олександр Ярославський за сприяння Президента України запустив 6 січня 2017 року і на відродження якого виділив 400 млн.грн.

Президент України зазначив, що завдяки цьому роботу отримали більше 3000 чол.

Glencore International AG (абревіатура від Global Energy Commodities and Resources) – швейцарська трейдингова компанія, один з найбільших в світі постачальників сировинних товарів і рідкоземельних матеріалів.
Представляючи видобувні підприємства і компанії всього світу, Glencore поставляє сільськогосподарську продукцію, метали, мінерали, сиру нафту, продукти нафтопереробки, вугілля.

Останні новини:

Зараз читають