9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

General Electric поставить 26 вітротурбін компанії ДТЕК для будівництва Приморської вітрової електростанції

Компанії ДТЕК і GE Renewable Energy уклали договір про придбання, встановлення та подальшому обслуговуванні 26 вітротурбін.

Устаткування призначене для будівництва першої черги Приморської вітроелектростанції потужністю 200 МВт у Запорізькій області. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДТЕК.

Активна фаза реалізації проекту почнеться після завершення всіх фінансових і юридичних аспектів угоди. Вітротурбіни будуть доставлені в Україну і встановлені на майданчику Приморської ВЕС в 2018 році.

Підрозділ наземної вітроенергетики GE поставить в Україну 26 вітроустановок 3-мегаватного класу. Вітротурбіна є однією з найбільш передових розробок GE, що адаптується до напрямку і силі вітру. Устаткування буде вироблено в Європі. Після завершення будівництва Приморська ВЕС буде оснащена одними з найпотужніших вітротурбін, представлених в Україні.

Установку і подальше обслуговування вітроенергетичного обладнання буде здійснювати підрозділ GE в Україні. Завершення робіт з будівництва першої черги Приморської ВЕС заплановано на кінець 2018 року.

Відповідно до зобов’язань перед Європейським енергетичним співтовариством Україна до 2020 року повинна збільшити частку відновлюваної енергетики в енергобалансі країни до 11%. ДТЕК є одним із драйверів виконання цього плану. Уже сьогодні в нашому портфелі проекти з будівництва потужностей ВДЕ на 1 ГВт. Для їх реалізації ми залучаємо закордонних інвесторів і виробників обладнання, здатних принести в нашу країну інноваційні, найбільш прогресивні технології. Компанія General Electriс, один зі світових лідерів виробництва вітротурбін, багато років є нашим партнером, а сьогодні ми починаємо співпрацю в рамках нашого бізнес-напрямки відновлюваної енергетики. Спільні проекти такого масштабу – це позитивний факт, який підтверджує зміцнення довіри до української економіки та енергетики серед світових компаній. В кінці минулого року Україна затвердила Національний план по скороченню викидів забруднюючих речовин. Початок будівництва Приморської ВЕС – це найважливіший внесок ДТЕК в його реалізацію. Новий вітропарк зміцнить Україну на шляху модернізації енергетичного сектора, енергонезалежності та диверсифікації джерел електроенергії. Загальний плановий обсяг інвестицій в будівництво Приморської ВЕС – понад 300 млн євро. ДТЕК в черговий раз підтверджує свій статус одного з найбільших національних інвесторів, – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

GE рада співпраці з ДТЕК, найбільшим незалежним виробником електроенергії і лідером сектора відновлюваної енергетики України. Разом ми зможемо забезпечити жителів і підприємства Запорізької області доступною, надійною і чистою електроенергією, – прокоментував Пітер МакКейб, президент і виконавчий директор підрозділу наземної вітроенергетики GE.

Введення в експлуатацію двох черг Приморської ВЕС по 100 МВт планується до 2020 року. Щорічно станція буде виробляти 650-700 млн КВт ∙ год «зеленої» електроенергії. Завдяки роботі Приморської вітроелектростанції, економія викидів СО2 в атмосферу складе 600-700 тис. Тонн щорічно за рахунок зниження завантаження підприємств традиційної генерації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають