9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Січня, 2021

«Галнафтогаз» відкрив велику газонаповнювальну станцію на Львівщині

 • У другому кварталі поточного року мережа АЗК ОККО ввела в експлуатацію побудовану газонаповнювальну станцію поблизу міста Золочів на Львівщині.

  Про це повідомили в компанії, передає НефтеРынок.

  ДПС знаходиться в с. Підгороднє Золочівського району, Львівської області. Її резервуарний парк дає можливість одночасно зберігати 2000 кубометрів зрідженого газу. Потужностей ДПС вистачає, щоб покривати операційні потреби самої компанії, а також приймати на зберігання ресурс від сторонніх замовників.

  За останні 5 років внутрішній ринок газомоторного палива виріс приблизно вдвічі, але існуюча інфраструктура зберігання зрідженого газу в Україні виявилася недостатньо готовою до такого стрибка. Переважна більшість українських ДПС побудовані 15 або більше років тому і є технологічно застарілими. Таке становище не давало можливості операторам створювати достатні запаси газу і навіть приводило до локальних дефіцитів в пікові періоди споживання. Тепер, оперуючи власної газонаповнювальної станцією, мережа ОККО стає більш незалежною від ресурсних перепадів на ринку і здатна своєчасно і в повному обсязі забезпечувати якісним перевіреним LPG і власників авто з газобалонним обладнанням, і В2В-партнерів, – розповідає керівник департаменту постачання та оптового збуту нафтопродуктів мережі ОККО Сергій Стоянській.

  У складі ДПС облаштовано залізничну естакаду, яка може одночасно приймати 4 вагон-цистерни, і автомобільну естакаду з системою автоналиву, яка здатна паралельно обслуговувати 4 газовоза зі швидкістю заповнення цистерни протягом 1,5-2 годин. ДПС обладнана одним залізничними і 4 автомобільними вагами. Незабаром на об’єкті запрацює і найсучасніша в Україні лабораторія з контролю якості зрідженого газу.

  Як повідомив Нафторинку джерело в «Галнафтогазі» ДПС була запущена ще в квітні.

  Спочатку ми закачали в ємності технологічний газ, перша партія якого була відправлена ​​з Гнеденцівского ГПЗ, потім спробували злив і налив газовозного імпорту з Білорусі, – зазначив він.

  Проектування ДПС, і роботи по автоматизації (насоси і компресора) виконала «Сигма Груп інжиніринг». Підрядником будівництва виступило ТОВ «Станіславський».

  В процесі проектування і будівництва на об’єкті передбачено максимально високий рівень техногенної безпеки. Тут встановлена ​​система раннього виявлення надзвичайних ситуацій, сучасна пожежна сигналізація, датчики загазованості, моніторинг показників яких буде здійснюватися в постійному автоматичному режимі. На території станції знаходиться 2 пожежних водоймища по 300 кубометрів кожен.

  Сьогодні заправитися скрапленим газом можна вже на 245 АЗК ОККО. У найближчі 2 роки кількість таких АЗК планується довести до 300.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “ArcelorMittal Кривий Ріг” за три роки відновив 40 локомотивів

  "ArcelorMittal Кривий Ріг" у 2018-2020 роках відновив 40 своїх тепловозів, в тому числі з заміною двигунів і...

  Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

  Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.Про це...

  Міноборони очікує на проведення випробувань САУ “Богдана” вже найближчим часом

  Міноборони запропонувало "Краматорському заводу важкого верстатобудування" розпочати випробування колісної САУ "Богдана" вже найближчим часом.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence...

  «Мотор Січ» створить морську версію гелікоптера на базі Мі-2

  Акціонерне товариство «Мотор Січ» переробить гелікоптер Мі-2 у морську версію на замовлення Міноборони України.Про це написало видання Defense Express з...

  Катери «Слов’янськ» та «Старобільськ» отримають американські системи озброєння

  Патрульні катери типу Island «Слов’янськ» та «Старобільськ» Військово-морських сил України отримають американське озброєння.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Поліція Полтавщини поповнилася позашляховиками «Renault Duster»

  Автопарк поліції Полтавщини поповнився 12-ма новими службовими автомобілями «Renault Duster».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Керівники...

  “Трансбалктермінал” перевалив рекордний обсяг зернових за рік

  "Трансбалктермінал", що належить агрохолдингу "Кернел" і працює в порту Чорноморськ, у 2019/2020 МР перевалив 6,3 млн тонн зернових вантажів, встановивши таким чином...

  В Одесі починають закупівлі електробусів особливо великої місткості

  Перший проєкт закупівлі електробусів в Одесі було розглянуто та схвалено сьогодні, 26 січня, на засіданні депутатської комісії міської ради з житлово-комунального господарства.

  Зараз читають

  “Аеропракт” виготовив тисячний літак А-22

  Український виробник надлегких літаків — підприємство Aeroprakt — продало тисячний екземпляр своєї найпопулярнішої моделі А-22.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Латвія передала українській армії сім медичних автомобілів

  Учора, 20 січня 2021 року, Латвія передала для потреб Збройних Сил України 7 медичних автомобілів.

  Національна гвардія продовжує розбудовувати інфраструктуру для гелікоптерів Airbus (відео)

  Авіабаза Національної гвардії України оновлює інфраструктуру під гелікоптери Airbus – будуються нові ангари для розміщення авіаційної техніки...