9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 3 Липня, 2022

“Фурлендер Віндтехнолоджі” розглядає проект будівництва в Чорнобильській зоні вітропарку на 250 МВт

ТОВ “Фурлендер Віндтехнолоджі” (Краматорськ Донецької області) розглядає питання будівництва вітряної електростанції (ВЕС) загальною встановленою потужністю близько 250 МВт в Чорнобильській зоні відчуження.

Про це повідомив заступник директора підприємства з комерційних питань Юрій Шевченко журналістам у четвер в ході відвідин Краматорська, організованого “Екодім” і Germanwatch, передає Інтерфакс-Україна.

Ми розглядаємо проект будівництва в Чорнобильській зоні вітропарку на 250 МВт. Але про конкретні умови поки говорити рано, ми на попередній стадії, – сказав Ю.Шевченко.

Він додав, що в такій локації має сенс встановлювати вітроустановки питомою потужністю 4 МВт з висотою башти близько 120-130 метрів.

“Фурлендер Віндтехнолоджі” – єдиний в Україні виробник сучасних вітроенергетичних установок, займається будівництвом вітропарків. Компанія випускає продукцію на майданчику в Краматорську. У виробничому циклі задіяні Краматорські підприємства КЗТС, ЕМСС, НКМЗ, миколаївська “Еста Лтд”.

З 2010 року і дотепер “Фурлендер Віндтехнолоджі” побудувала, укомплектувавши своїм обладнанням, вітропарки “Новоазовський”, “Очаківський”, “Керченський”, “Краснодонський” і “Лутугинський”. Також компанія побудувала вітропарк “Єрейментау” в Казахстані.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають