9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Французькі компанії зацікавлені в українських проектах з енергоефективності та відновлювальної енергетики

На сьогодні Франція відіграє одну з ключових ролей у розвитку «зеленої енергетики» в Європі та в усьому світі. Тож для України є важливим залучення французьких компаній, які працюють у цьому напрямку. Наразі інвестиційний потенціал України у галузі відновлювальної енергетики ми оцінюємо в 12 млрд євро.

Про це на спільному брифінгу з Державним секретарем при Міністрі Європи та закордонних справ Франції Жан-Батістом Лемуаном наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Мінрегіону.

Такі французькі компанії, як ENGIE, Total-Eren та Akuo Energy вже висловили свою зацікавленість брати участь у широкомасштабних проектах у сфері енергоефективності, розвитку відновлювальної енергетики в Україні. Це дозволить Україні в майбутньому не тільки зменшити енергоспоживання і модернізувати комунальні підприємства, але і відмовитись від класичних енергоносіїв. Для нас важливо залучення французьких технологій також і в напрямку впровадження енергоефективності у житловому секторі, — наголосив Геннадій Зубко.

Під час сьомого засідання змішаної Українсько-Французької міжурядової  комісії з економічного співробітництва, сторони позитивно відзначили  інтерес ENGIE до розвитку проекту створення у Чорнобильській зоні відчуження сонячної електростанції — Сhornobyl Solar.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають