9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Французька компанія побудує в Дніпрі сонячну електростанцію на території міста потужністю 85 МВт

Наступного року у Дніпрі планують розпочати будівництво сонячної електростанції. Масштабний проект вартістю близько 90 млн євро фінансуватиме французько-українська компанія MAIN Group Ukraine. За підрахунками фахівців, станція зможе забезпечити електроенергією близько 180 тис. домогосподарств. Це – кілька великих мікрорайонів.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

Альтернативна енергетика є світовим трендом. Для Дніпра це – можливість покращити стан довкілля, адже за рахунок сонячної електростанції зменшаться викиди інших генерувальних підприємств, знизиться залежність, зокрема, від вугільної промисловості. А ще це – додаткові робочі місця та податки, які наповнюватимуть міський бюджет.

Це буде одна з найпотужніших сонячних електростанцій в Україні. Її проектна потужність – 85 МВт. Під будівництво станції ми передаємо 175 га землі в оренду на двадцять п’ять років. Ця ділянка розташована у межах міста, однак її ніколи не використовували. Це – район житломасиву Ігрень, де завжди були поля. Для міста це – вигідний проект. По-перше, компанія сплачуватиме земельний податок. По-друге, буде створено близько 200 робочих місць, – зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов під час робочої зустрічі з представниками компанії MAIN Group Ukraine 25 жовтня.

Раніше депутати міськради Дніпра дали попередню згоду на землевідведення й укладення відповідних угод. Остаточно оформити всі необхідні документи у мерії планують до кінця цього року.

Я вдячний Борису Філатову, адже вже тривалий час він підтримує розвиток альтернативної енергетики у Дніпрі. Для нашої компанії це – найбільший проект, і він буде реалізований саме у Дніпрі. У сучасному світі успіх будь-якої країни – це інновації, – сказав генеральний директор компанії MAIN Group Ukraine Михайло Кротов.

До будівництва сонячної електростанції у Дніпрі компанія планує залучити індійських партнерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають