9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Фото: Вперше найбільша світова нафтогазова компанія доставила велику партію дизпалива в Україну

Найбільша нафтогазова компанія BP вперше поставила понад 33 тис. тонн італійського дизельного палива на «Одесанафтопродукт».

Дизпаливо на перевалку в Одеський порт доставив танкер Valgardena, який ходить під італійським прапором. Судно на термінал «Одессанефтеродукт» зайшло в суботу 20 жовтня. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Нафторинок.

На перевалку надійшло понад 33 тис. тонн дизельного палива стандарту Євро-5. Виробником ДТ є італійська компанія Sarlux, яка управляє НПЗ Sarroch на о. Сицилія потужністю 15 млн тонн на рік. Постачальником дизпалива виступила BP Oil International Ltd.

Згідно з паспортом якості, масова частка сірки в ДТ становить 8,1 ppm, щільність при 150C – 839 кг/м3. За даними учасників ринку BP також виступає одержувачем ресурсу в Україні в режимі МЛС (митного складу). З української сторони імпортером палива є одна з компаній, що входять в ГК «Приват». Раніше імпорт нафтопродуктів в Україну для групи компаній здійснювало ПАТ «Укртатнафта».

blank

blank

blank

Паливо буде знаходиться на терміналі в режимі митного складу та відвантажуватиметься партіями для АЗС “Привату”, а також реалізовуватися дрібним оптом в південних регіонах України. За інформацією імпортерів група компаній має намір продовжувати імпорт у тому числі для трейдингу в південних регіонах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають