9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Фото: В Миколаївській області ввели в експлуатацію завод з виробництва біогазу потужністю 400 кВт

У селі Мостове Миколаївська область ввели в експлуатацію завод з виробництва біогазу потужністю 400 кВт.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на EcoTown.com.ua.

Як повідомив начальник відділу організації виробництва, маркетингу продукції тваринництва та племінної справи Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА Микола Бакун, новий «зелений» об’єкт побудували на базі тваринницького комплексу “СПрАТ Україна”.

Біогазовий завод працює на коров’ячому гною та силосній кукурудзі, – розповідає він. – Оскільки об’єкт має чималу потужність, то власної сировини вже не вистачає.

Передбачається, що вироблена електрична енергія буде подаватися у загальну електромережу за “зеленим” тарифом, а теплова – використовуватися для сушки твердої фракції органічних добрив перед внесенням на поля “СПрАТ Україна”.

Унікальність об’єкта полягає в наявності в сировинний масі (гній ВРХ) підстилки із соломи, для подрібнення і видалення якої використовувалася спеціальна технологія компанії, запатентована «Бітек Біогаз».

Електроенергія, що генерується на об’єкті, буде подаватися в загальну електромережу, за що тваринницький комплекс буде отримувати виплати «зеленого» тарифу. Теплова енергія буде використовуватися для сушки твердої фракції органічних добрив перед внесенням на власні поля компанії. В обсязі – 5900 тонн на рік.

Останні новини:

Зараз читають