9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Фото: У Полтавському національному технічному університеті відкрили лабораторію 3D-моделювання процесів газовидобування

6 вересня у ПолтНТУ відкрили надсучасні лабораторії з 3D візуалізації та 3D моделювання і проектування у нафтогазовій галузі.

На урочистому відкритті лабораторій були присутні голова правління АТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко, перший заступник голови правління – виконавчий директор АТ «Укргазвидобування» Олександр Романюк, перший заступник голови правління НАК Нафтогаз Україна Сергій Перелома, директор ГПУ «Полтавагазвидобування» Євген Палєнка, перший заступник директора ГПУ «Полтавагазвидобування» Олександр Кобеза, головний менеджер з програмного забезпечення компанії Schlumberger Войцех Скржинський, менеджер по роботі з провідними партнерами компанії Schlumberger Україна Євгеній Устенко, Генеральний директор ТОВ «НТП « Бурова техніка» Віталій Вітрик, ректор Азербайджанського державного університету нафти і промисловості, професор Мустафа Бабанли та ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу університету.

Однією зі стратегій діяльності університету є співпраця з реальним сектором економіки. Для навчання висококваліфікованих фахівців за спеціальністю «Нафтогазова інженерія» необхідно забезпечувати якісну практичну складову підготовки майбутніх інженерів. Університет активно співпрацює з промисловістю та провідними нафтогазовими компаніями та має можливість оновлювати лабораторну базу, що сприяє практичній підготовці фахівців для галузі. Лабораторія 3D візуалізації дає можливість нашим студентам вивчати надзвичайно сучасне програмне забезпечення та інформаційні технології, які сьогодні використовуються в нафтогазовій галузі. І, як результат, наш випускник стає ще більше конкурентоспроможним, і не тільки на ринку праці України, а й на світовому, – закцентував під час відкриття ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко.

blank

Це дійсно є найкраща лабораторія і найкращий навчальний центр в Україні. Працюючи в ній, ви зможете здобувати не просто освіту, а це буде тренінг, який дозволить вам з найменшими витратами вже влитись у виробничий процес. Комплекси використовують у побудові 3D моделей родовищ для аналізу і знаходження найбільших ресурсів газу для майбутнього видобутку. Без такого софту, ми можемо пробурити і отримати 50 тисяч, а з наявністю таких комплексів – 150 тисяч куб.м. на добу від однієї свердловини. Різниця дуже матеріальна, – відмітив у своєму виступі голова правління АТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

blank

 ПолтНТУ сьогодні приєднався до великої родини п’ятиста університетів світу, разом з Colorado School of Mining в США та Heriot-Watt University у Великобританії, у яких відкрито лабораторії із програмним забезпеченням Schlumberger. В Україні три навчальні заклади мають лабораторії компанії Schlumberger, і ця лабораторія в ПолтНТУ є найкращою, – зауважив головний менеджер з програмного забезпечення компанії Schlumberger Войцех Скржинський.

blank

Студенти матимуть можливість працювати на сучасних комплексах та обладнанні, з використанням сучасного програмного забезпечення. На базі університету будуть підготовлені кадри, які зможуть одразу працювати на виробництві, і саме таких кадрів потребує Україна, – відмітив перший заступник голови правління НАК Нафтогаз Україна Сергій Перелома.

blank

Лабораторії обладнані залою 3D візуалізації з можливістю відтворення зображень у стереоскопічному режимі, а також залами практичної підготовки з потужними комп’ютерними робочими місцями, на яких інстальовані програмні комплекси Schlumberger: Petrel, Eclipse, Techlog, що дає можливість студентам самостійно, або групами осіб, провести геологічну інтерпретацію вихідних даних, побудувати моделі родовищ, визначитись із проектом розробки та провести розрахунки результатів їх запровадження. Лабораторії з 3D візуалізації нафтогазових технологій відкриті ПолтНТУ за фінансової підтримки АТ «Укргазвидобування», компанії Schlumberger.

Лабораторії відкриті у ПолтНТУ забезпечуватимуть високий рівень підготовки інженерів для сучасних потреб нафтогазових компаній як України, так і світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають