9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Фото: У Кам’янець-Подільському завершується будівництво ТЕС на біомасі за кошти Світового банку

Після завершення будівництва це буде перша в Україні, третя в Європі і п’ята у світі надсучасна теплоелектростанція.

Про це повідомив генеральний директор енергохолдингу “Крігер” Леонід Крігер на своїй сторінці у Facebook, передає Національний промисловий портал.

Котлозавод “Крігер” закінчує будівництво ТЕЦ встановленої потужності 39 мг теплової, 1,6 мг електричної енергії на біомасі. Проектування, будівництво і здача в експлуатацію в строк 1,5 року у місті Кам’янець-Подільський за кошти Світового банку. Ми на фінішній прямій, – пише Леонід Крігер.

На ТЕС встановлюють турбіни з модулем ОRС (Organic Rankine Cycle – органічний цикл Ренкіна), унікальність якої полягає у використанні рідини зтемпературою 200°С. Станція має резервні газові котли, але працюватиме на біопаливі – пелетах з соломи, щепи, торфу.

Завдяки такій станції Кам’янець-Подільський розраховує до 2018 року зменшити споживання газу на 115 млн гривень. Це ті кошти, які залишаться в Кам’янці, Хмельницькому, тобто – в Україні.

Опубліковано Leonid Kriger Четвер, 15 березень 2018 р.

Завод “Крігер” був заснований у 1944 році як ремісниче підприємство. Спеціалізація заводу базується на виробництві промислового харчового обладнання та його ремонті. Починаючи з 1999 року завод перекваліфікувався на випуск котельного обладнання, вибираючи перспективний напрямок теплотехнічного обладнання. Завод є структурним підрозділом енергохолдингу «Крігер».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають