9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Фото: На території ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» ввели в експлуатацію біогазову установку потужністю 5,1 МВт

В смт Теофіполь відбулося урочисте відкриття біогазової установки потужністю 5,1 МВт на території ПАТ «Теофіпольський цукровий завод».

Будівництво біогазової установки в смт Теофіполь – це насамперед складова в енергобезпеці, енергонезалежності нашої держави. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Теофіпольської РДА.

Це сотні мільйонів гривень капітальних інвестицій у розвиток економіки, за рахунок чого наш район посідає 2-ге місце в Хмельницькій області по освоєнню капітальних інвестицій в грошовому еквіваленті 16280 грн. на 1 особу. Це створення нових робочих місць, надання додаткової роботи суміжним галузям, додаткові надходження до бюджету. Відкриття даної біогазової установки є дуже важливим чинником для поліпшення соціально-економічного розвитку Теофіпольського району.

Потужність першої черги становитиме 5,1 МВт/год, потужність другої черги – 10,5 МВт/год. Сировиною для вироблення електроенергії з біогазу є відходи тваринницьких підприємств (свиноферм), жому бурякового з цукрового заводу, силосу. Будівництво біогазової установки проводиться за рахунок коштів європейського банку реконструкції та розвитку та власних коштів. Вироблена електроенергія з біогазу буде використовуватися для потреб підприємства, промислової галузі, населення району та реалізації у сусідні райони.

Основним видом діяльності товариства «Теофіпольська енергетична компанія» є виробництво електроенергії. Теофіпольська енергетична компанія входить до складу групи підприємств «Україна 2001», яка займається вирощуванням зернових та технічних сільськогосподарських культур, розведенням свиней та великої рогатої худоби, переробкою цукрових буряків та виробництвом цукру.

Останні новини:

Зараз читають