9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Енергоблок №4 Трипільської ТЕС перевели на вугілля «Г» та «ДГ»

19 лютого 2018 року, випереджаючи всі графіки, на енергоблоці ст. № 4 (300 Мвт) Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго» завершено комплекс будівельно-монтажних робіт з переведенням котлоагрегатів на використання вугілля марки «Г» та «ДГ».

Про це йдеться в повідомленні на сторінці компанії в соціальній мережі Facebook, передає Національний промисловий портал.

Також відбулося успішне підключення до мережі ОЕС України та розпочато етап пусконалагоджувальних робіт для підготовки основного і допоміжного обладнання до комплексного випробування.

Таким чином, переведення блоку на Трипільській ТЕС є першим прикладом гібридних станцій (енергоблоків 300 Мвт), які паралельно спалюють різні види вугілля, що є вкрай важливим проектом в підвищенні енергонезалежності і енергобезпеки не тільки ТЕС, а й всієї об’єднаної енергосистеми України. Це, в свою чергу, покращить збут вугледобувним підприємствам України.

Наразі, даним енергоблоком здійснюється виробіток електричної енергії для потреб споживачів України на вугіллі газової групи вітчизняного походження.

ПАТ «Центренерго» має плани подальшого впровадження кроків зі збільшення частки використання вугілля марок «Г» та «ДГ» в балансі палива на електростанціях Товариства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають