9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

“Енергоатом” за 6 місяців збільшив вироблення електроенергії на 13,4%

 • Виробництво електроенергії всіма електростанціями державного підприємства НАЕК “Енергоатом” в січні-червні 2017 року зросло на 13,4% (на 5,403 млрд кВт-год) в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 45,726 млрд кВт-год.

  За даними прес-служби НАЕК, планове завдання з виробництва електроенергії за вказаний період перевиконано на 5,6%. Повідомляє Інтерфакс-Україна.

  Електростанції держпідприємства відпустили в ринок 43 млрд 43,7 млн ​​кВт-год електроенергії проти 37 млрд 875,9 млн кВт-год в січні-червні-2016.

  Частка “Енергоатома” в загальній структурі відпущеної електроенергії в ДП “Енергоринок” склала 59,9%, в загальній структурі виробництва електроенергії в країні – 58,4%.

  “Енергоатом” в січні-червні 2017 року відпустив в оптовий ринок електроенергію (товарну продукцію) на суму 24,543 млрд грн (з ПДВ), що на 25% більше, ніж за аналогічний період 2016 роки (19,636 млрд грн).

  Обсяг капітальних вкладень склав 1 млрд 417,6 млн грн проти 1 млрд 775,4 млн грн за січень-червень-2016. Фінансування капвкладень склало 3,624 млрд грн проти 2 млрд 607,4 млн грн.

  НАЕК за шість місяців перерахувала до бюджетів усіх рівнів 5,939 млрд грн, розрахунки зі страхування склали 761,7 млн ​​грн.

  Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) АЕС НАЕК склав 75,9%, що на 9,4 п. п. Більше, ніж в січні-червні 2016 го. При цьому коефіцієнт готовності несення номінальної електричної навантаження склав 81,9%, що на 10,1 п. П. Більше, ніж за шість місяців 2016- го.

  В роботі АЕС України в січні-червні-2017 було зафіксовано п’ять облікових порушень, тоді як за аналогічний період минулого року їх було сім.

  За підсумками січня-червня 2017 року загальна тривалість перебування енергоблоків АЕС в ремонтах склала 461,52 діб проти 726,59 діб за шість місяців минулого року.

  Радіаційні параметри роботи атомних електростанцій за вказаний період не перевищували нормативних значень, радіаційний захист персоналу та населення забезпечувалася на достатньому рівні.

  Як повідомлялося, “Енергоатом” в 2016 році знизив виробництво електроенергії на 7,6% (на 6 млрд 656,7 млн ​​кВт-год) в порівнянні з 2015 роком – до 81 млрд 183,5 млн кВт-год, вироблення – на 7 , 8% (на 6 млрд 399,5 млн кВт-год), до 76 млрд 162,3 млн кВт-год.

  “Енергоатом” є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

  НАЕК також експлуатує Ташлицьку ГАЕС встановленою потужністю 302 МВт в турбінному режимі і побудовану на нижньому водосховищі ГАЕС Олександрівську ГЕС встановленою потужністю 11,5 МВт, які разом з Південно-Української АЕС складають Південно-Український енергокомплекс.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому...

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Ковальовський спиртзавод реалізували на приватизаційному онлайн-аукціоні за 23,2 млн грн

  Новий власник отримає: 33 об'єкти нерухомого майна, будівлі загальною площею майже 8,3 тис. кв. метрівПро це передає Національний Промисловий...

  В Міноборони починають створення кібервійськ

  Міністерство оборони започатковує нові підходи щодо забезпечення Збройних Сил України роботизованими системами, а в рамках опанування кібердоменом збройного протиборства започатковано проєкт створення...

  На Сумщині відкрили новий елеваторний комплекс

  Компанія СТС ввела в експлуатацію першу чергу нового елеваторного комплексу в селі В'язове Сумської області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Близько 70 підприємств залучені у виробництві бронетранспортерів БТР-4Е (список)

  Всі знають, що БТР-4 виробляється Харківським конструкторським бюро машинобудування (ХКБМ), проте реально у виробництві задіяно близько сотні різних, як державних, так і...

  Зараз читають

  На Рівненщині запустили новий інноваційний м’ясопереробний комплекс

  Сертифіковану продукцію маркування «Халяль» відтепер виготовлятимуть у селі Великий Мидськ Костопільської територіальної громади Рівненщини.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.

  Перероблений пластик використали для облаштування дитячого майданчику в Івано-Франківську

  В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на...