9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 7 Грудня, 2023

Енергоатом веде переговори про кредитування будівництва двох енергоблоків Хмельницької АЕС

Компанія веде переговори про кредитування під заставу експортного контракту в рамках проекту «Енергетичний міст «Україна-ЄС».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на УНІАН.

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» почала переговори з міжнародним банком Barclays про умови кредитування завершення будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС під заставу контракту на експорт електроенергії з другого блоку станції до країн Європейського Союзу.

«Ми ведемо переговори з банком Barclays для кредитування проекту із завершення будівництва третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС під заставу нашого експортного контракту в рамках проекту «Енергетичний міст «Україна-ЄС», – сказав він, додавши, що компанія склала експортний контракт на прийнятних для банку умовах, що і дозволило залучити банк до обговорення умов кредитування.

Також Недашковський зазначив, що за оптимального варіанту розвитку подій “Енергоатом” планує почати експорт та добудову третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС наприкінці 2020 – початку 2021 року.

Останні новини:

Зараз читають