9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Енергоатом і Holtec обговорили перспективи будівництва малих модульних реакторів SMR-160

НАЕК “Енергоатом” і Holtec International обговорили перспективи ліцензування та будівництва малих модульних реакторів SMR-160 в США, Україні та інших країнах.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaenergy.

Сторони обговорили можливості ліцензування та будівництва в Україні малих модульних реакторів SMR-160, розроблених компанією Holtec. Учасники наради обговорили стан ліцензування зазначених реакторів в США, перспективи їх будівництва і експлуатації в США і інших країнах світу, – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, фахівці Holtec International відзначили можливість локалізації на українських підприємствах виготовлення обладнання для SMR-160 і можливість виробництва в країні палива для цих реакторів.

У відношенні діяльності в напрямку впровадження малих модульних реакторів співпрацю з Holtec дозволяє Україні брати участь в розробці сучасної енергетичної технології світового масштабу, яка розглядається провідними світовими країнами як один з компонентів майбутньої безвуглецевої енергетики. Реактори саме цього типу можуть дати відповіді на багато викликів, які стоять перед атомною енергетикою, підвищити рівень безпеки та ефективності атомних електростанцій, – цитує прес-служба президента “Енергоатому” Юрія Недашковського.

Як повідомлялося, “Енергоатом” і Holtec співпрацюють в рамках проекту будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, а також в ряді інших напрямків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають