9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Енергетики відновили високовольтну лінію для Херсонщини та забезпечення Миколаєва водою

Бригади енергетиків відновили високовольтну лінію, яка дозволить заживити споживачів Херсонщини та допоможе відновити водопостачання до Миколаєва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на НикВести.

У відновленні електроживлення Херсонщини допомогли миколаївські енергетики, повідомили в «Миколаївобленерго».

«На звільнені від окупанта території в останній тиждень рушили всі наявні бригади АТ «Миколаївобленерго», а також залучені фахівці. Вони працювали практично без перепочинку, не знаючи вихідних та перерв на «несприятливі погодні умови», – йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що «Миколаївоблтеплоенерго» надало техніку та своїх зварювальників, а «Тернопільобленерго» виділив бригаду високовольтників для відновлення власне повітряних ліній. 

blank
Фото: “Миколаївобленерго”

Там також працювали вибухотехніки – вони оглянули й за потреби знешкодили російські снаряди. Чимало таких небезпечних знахідок виявлено на території вздовж усієї повітряної лінії, що простягнулася на 23 кілометри.  

«І ось, замурзані, але задоволені, можемо сказати, що високовольтна лінія, що дозволить заживити споживачів Херсонщини, та без якої неможливо було б відновити водопостачання Миколаєва, готова до роботи», – йдеться у повідомленні. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають