9.5 C
Alba Iulia
Середа, 26 Січня, 2022

ДТЕК у грудні збільшив поставки вугілля на українські ТЕС на 4,5%

ДТЕК Енерго у грудні 2017 року наростив постачання вугілля на свої ТЕС на 4,5% в порівнянні з листопадом – до 1,9 млн тонн.

Як повідомляє прес-служба компанії, в грудні на ТЕС ДТЕК було відвантажено 1,5 млн тонн вугілля газової марки, що аналогічно обсягом відвантаження в листопаді 2017 року. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

Такі обсяги поставок дозволили повноцінно забезпечувати станції паливом з огляду на такий температурного режиму. Середня температура навколишнього середовища в Україні в грудні 2017 року склала +2,3 градуса Цельсія проти -3,1 в грудні 2016 року, – відзначили в прес-службі.

При цьому в перший місяць зими ДТЕК наростив поставки імпортного антрациту на ТЕС, щоб поповнити запаси вугілля перед очікуваним в січні-лютому похолоданням. Так, в грудні на теплоелектростанції було відвантажено 395 тис. тонн антрациту. Це на 21,8% більше, ніж в листопаді 2017 року.

Для нас особливо важливо, щоб в осінньо-зимовий період теплова генерація зберігала статус надійного джерела енергії для України. Зараз ми йдемо у графіку накопичення вугілля, який складений Міністерством енергетики. На складах наших станцій 909 тис. тонн вугілля, з яких 370 тис. Тонн антрациту. Палива вистачає, тому морози нам не страшні, – зазначив директор з генерації електроенергії ДТЕК Енерго Сергій Куріленко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають