9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

ДТЕК підписав другий контракт з General Electric на поставку обладнання для Приморської ВЕС

Енергохолдинг ДТЕК підписав другий контракт з американською General Electric на поставку обладнання для Приморської ВЕС сумарною потужністю 200 МВт.

Про це повідомила прес-служба холдингу, передає Новое время.

Перший договір на поставку обладнання для Приморської ВЕС (також 100 МВт) сторони підписали в грудні 2017 року. Її спорудження завершиться в кінці 2018 го.

Друга черга потужністю 100 МВт також буде споруджена в Запорізькій області. Початок будівництва – четвертий квартал 2018 року.

Наші амбіції – до кінця 2019 року збудувати 1000 МВт потужностей сонячних і вітряних електростанцій. Це амбітна мета, яка вимагає величезних інвестицій за мірками України. Вартість будівництва такого обсягу потужностей перевищує €1 млрд, – сказав гендиректор “ДТЕК” Максим Тимченко.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

ДТЕК ВДЕ – операційна компанія, що управляє активами ДТЕК в сфері відновлюваних джерел енергії. До її складу входять діючі Ботієвська вітрова електростанція (200 МВт), Тріфановская СЕС (10 МВт), компанія Вінд Тех, що надає послуги з обслуговування вітротурбін, а також проекти в стадії реалізації – Приморська ВЕС (200 МВт), Орловська ВЕС (100 МВт ) і Нікопольська СЕС (200 МВт).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають