9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

ДТЕК обстежив високовольтні лінії за допомогою всюдихода-амфібії (фото)

У жовтні “ДТЕК Київські регіональні електромережі” протестував всюдиходи SHERP для обстеження високовольтних ліній в Київській області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

В результаті тестового огляду енергетики отримали дані про технічний стан 2 кілометрів ліній, розташованих у важкодоступній болотистій місцевості Бориспільського району.

“У 2020 році з партнерами SHERP і DroneUA ми тестуємо всюдиходи-амфібії для ремонту мережі в складних умовах. Під час пілотного проєкту ми побачили, що машина легко може проїхати там, де не може пересуватися інший спецтранспорт. Для нашої роботи критично важливо дістатися до ліній швидко в момент аварії, особливо в важкодоступній місцевості або зимову пору року, коли дороги стають непрохідними після сильного снігопаду. в таких умовах звичайна техніка не справляється, а нам потрібно швидко повернути світло нашим клієнтам”, – розповів гендиректор “ДТЕК Київські регіональні електромережі” Віталій Шайда.

Під час тестового огляду на всюдиході ремонтна бригада компанії переміщалася між прольотами опор важкодоступної болотистої ділянки та визначала стан електромережі. Водночас дрони робили верховий огляд лінії та за допомогою тепловізійного контролю визначали, чи є перегріви, які можуть спровокувати аварійне відключення.

В результаті тестового огляду на всюдиході фахівці компанії отримали дані про технічний стан 2 кілометрів високовольтної лінії за 1,5 години. При звичайному огляді було б потрібно чекати замерзання болотистій місцевості та огляд тривав би мінімум 12 годин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають